2737
2734

واقعا به این نتیجه رسیدم غذا تو ظرف و سفره ساده و بی نقش خودشو قشنگ نشون میده

الان یه سرویس گل گلی دارم پشیمونم از خریدش

دلم میخواد ردش کنم بره ی سرویس تمام سفیدوساده بخرم 

بنظرشما ساده بهتره یا گلدار

گیسوی کمند تو در باد پرچم آزادگیمان خواهد بود🕊🌱 اینجا دوباره کربلاست اهل کوفه از اهل حسین جداست🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم ساده دوس داشتم ولی بقیه نذاشتن ساده بخرم گفتن مث ظرفای هتله طرحدار بگیر اما دلم با ساده بود  ...

دقیقا

ب منم گفتن عین ظرفای رستوران😕

دارع قلبم میوفته از سینه، وزنه چشمات بدجوری سنگینه، جوری کع انگاری دوتا پام روی مینِ😜 شاید اصلا خدا بخشید،دیگه مرگ بر گفتنامونو نشنید:)احتیاج دارم به طُ،، به گفتن از حالم به طُ انقد دسته گل آب بدیم، بگن نه تو آدم بشویی نه من آدم بشو..احتیاج دارم بریم، یه ماه شمال باشیم بعد از جنوب درایم:))اصلا احتیاج دارم دیگه بریم نیایم..یه چند ماه از زندگی رسید نخوایم ..                     احتیاج دارم بهم اعتماد کنی بدون امضا، همین،،،،بهت همه گندامو بگم بشنوی و یه دونه چرا نگی                            احتیاج دارم بگی حق نداری بری، وایسا باهم بریم،،بگی مراقب باشم موقع رانندگی:))                                                        تو رو جای خدا نه، تو رو بعد از خدا من، قدِ عشقای عالم میپرستم، میپرستم..دلم قرصه وقتی یه کوه میذاره دست تو دستم(بابا♥)                                                                   تو شخصی ترین حریممی ، افراطی ترین عقیدمی ، انگیزمی ، بیشتر از یه نیممی ، دلیل اینکه الان منطقی امی ، همیشه چپه سینمی ، میتپی♥
آره واسه همین من سرویس چینیمو سفید ساده برداشتم فقط دورش یه خط نقره ای باریک داره

منم سرویس چینیم سادست ی خط طلایی داره خیلی دوسش دارم

گیسوی کمند تو در باد پرچم آزادگیمان خواهد بود🕊🌱 اینجا دوباره کربلاست اهل کوفه از اهل حسین جداست🤍
2738

به سلیقس دیگه  من مجردم یه دست ساده دور طلایی براخودم گذاشتم کنار دوست دارم برا دم دستی هم از این سرامیک رنگی رنگیا بگیرم

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم

مهم طعم‌غذاس 

یکی از فامیلامون سفره اراییش حرف نداره 

ینی هر کی ببینه کیف میکنه ولی طعم غذاهاش افتضاح

میدونم روسیام 😔من اگ بی وفام😭ولی عشقم اینه عاشق این‌آقام ❤یاامام رضا عاشقتم آقا🤍
منم ساده دوس داشتم ولی بقیه نذاشتن ساده بخرم گفتن مث ظرفای هتله طرحدار بگیر اما دلم با ساده بود  ...

من آرکوپال مهمان و چینیو کاملا ساده خریدم

بهم گفتن چیه مث هتلا ی دست گل دار بخر دلت بازشه

الان پشیمونم کاش همون یکیم ساده بود

نه  هتل مطلق  سفیدع اینا  روشون طرح هک شده دورش طلاییه دیگه

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
مهم طعم‌غذاس  یکی از فامیلامون سفره اراییش حرف نداره  ینی هر کی ببینه کیف میکنه ولی طعم ...

من خداییش طعم غذاهام خوبه حتی مادرشوهرم ک هیچکسو قبول نداره میگه تو هرچی میپزی خوشمزس

مامانم میگه حتی گاهی از رودستورخودش ی چیزی میپزم میگن چی اضافه کردی بهش انقدر خوب شده 😂

چقدر برای خودم نوشابه بازکردم