2737
2739
عنوان

زندگی پس از زندگی 🤔🤔به نظرتون عالم رویا خیال نیس

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 64 پست
خانما شما هم حس کردین تو یکی دو قسمت انگار تجربه گر داشت خالی میبست و چیزی تجربه نکرده بود و اصلا نم ...

نه حس نکردم.

فقط اینکه شاید عین همون یادشون نمیومده‌

من خودم هیچوقت نمیتونم یه اتفاقی ک برام میفته رو اونجوری ک واقعا بوده توصیف کنم.

کلا از اول انشام ضعیف بود

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
همه اینجوری نمیشن تعداد معدودی

ی بار یادم میاد مادرم میگفت پسر عمش اون‌موقعه ها که بچه هاش کوچیک بودن و خودشم جون بوده خاب میبینه که قیامت شده و کسایی مامور شدن ببرن و دیگه تموم بشه عمرش ولی هی گریه کرده تو خاب که تروخدا نه 

بزار بچه هام بزرگ بشن .نزار تو بچگی یتیم بشن ..تروخدا ی فرصت دیگه بدین ..بچه هام بزرگشدن هر کتری خواستین بکنین ..خلاصه ۲۵سال گذشت و ی روز خبر رسید که فلانی سر نماز مُرده ..😔😔 

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این همه آدم شاهدن، رفتن اومدن، این همه محقق راجعش تحقیق کردن و قبول دارن،حالا شما اومدی میگه فلان هو ...

هورمون نیست ماده ی روانگروانه 

من نمیگم محققایی که چند ده ساله تو این زمینه تحقیق میکنن میگن میدونم هیچ کدوم دوس نداریم قبول کنیم ولی لزوما حقیقت چیزی که ما میخواین نیست

دربارش سرچ کنید اطلاعات بیشتری هست 

تینا.م هستم، یه کوچولویی رو دارم بزرگ میکنم بنام بادوم🐩🐩🤠دانشجوی نی نی سایت از اون نسلی که پاش به دانشگاه باز نمیشه به لطف کرونا 🐥تهرانم ولی عازم رشت اگه کرونا بخواد🍻 
هورمون نیست ماده ی روانگروانه  من نمیگم محققایی که چند ده ساله تو این زمینه تحقیق میکنن میگن م ...

من ب این زندگی پس از مرگ و nde اعتقاد دارم.

دیگه نمیرم ذهن خودمو ب چالش بکشم

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
2728
نه حس نکردم. فقط اینکه شاید عین همون یادشون نمیومده‌ من خودم هیچوقت نمیتونم یه اتفاقی ک برام میفته ...

نه انگار در مقابل سوالات مجری نمیدونستن چی بگن انگار خودشون تجربه نکرده بودن فقط از جابی شنیده یا خونده بودن توی یکی دو مورد من اینطوری حس کردم

به گوگل و سرچ کردن نمیشه اعتماد کرد  من در مورد این قضیه کتابهای زیادی خوندم

کتابها خیلی اوقات درست نیستن 

مقالات معتبرو بخونید 

تعداد زیادی محقق دارن رو این موضوع کار میکنن 

و البته طبیعیه ک در برابر قبول کردنش گارد بگیریم

تینا.م هستم، یه کوچولویی رو دارم بزرگ میکنم بنام بادوم🐩🐩🤠دانشجوی نی نی سایت از اون نسلی که پاش به دانشگاه باز نمیشه به لطف کرونا 🐥تهرانم ولی عازم رشت اگه کرونا بخواد🍻 
شرمنده گلم  میترسم باز به دروغگویی متهم شم  ولی در کل مطمئنم که این قضیه صحت داره  ...

اگ گفتی لایکم کن بخونم حتما من عاشق این برنامه بودم دوس دارم باز بدونم 

ویهان کوچولوم نفس مامان🥺👶💙
من ب این زندگی پس از مرگ و nde اعتقاد دارم. دیگه نمیرم ذهن خودمو ب چالش بکشم

خب دلیل علمی اتفاقات nde رو سرچ کن 

ذهن تو به چالش نکشی که چیزی متوجه نمیشی...

2738
خانما شما هم حس کردین تو یکی دو قسمت انگار تجربه گر داشت خالی میبست و چیزی تجربه نکرده بود و اصلا نم ...

بله ...حس کردم ....من فقط از حامد طهماسبی و حرفاش خوشم اومد وخیلی راحت تونست حسش را منتقل کنه ....واقعا فهمیدم خدا همه جا حواسش هست ...تلنگر کوچیکی بود ب خودم و شوهرم و از خودش و همه اونایی ک برنامه را ساختن ممنونم ....

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...
بله ...حس کردم ....من فقط از حامد طهماسبی و حرفاش خوشم اومد وخیلی راحت تونست حسش را منتقل کنه ....وا ...

درسته حامد طهماسبی و خیلی های دیگه واقعا معلوم بود که تجربه کردن ولی یکی دو مورد احساس کردم دروغه از جایی خوندن یا شنیدن و فقط برای شهرت اومدن

شرمنده گلم  میترسم باز به دروغگویی متهم شم  ولی در کل مطمئنم که این قضیه صحت داره  ...

منم تقریبا ی همچین چیزی دیدم و اینجاهم بارها تعریف کردم ولی کسی نگفت دروغ میگی ...منم میگم راسته خیلی هم راست🤐

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...

خیلی برنامه عالی و خوبی هست و خیلی آگاهی میده و خیلی چیزا برامون روشن شد

من مخلوق پروردگارم هستم و لایق بهترین ها😊خدای خوبم بهترین هارو برام درنظر گرفته و هرلحظه زندگی من معجزه ایی است زیبا از طرف پروردگارم💚زیباییها نصیبم میشود و با قدرت و انرژی خداوندی به اهدافم میرسم و هرآنچه که درآرزویش هستم ب لطف پروردگار برایم مقدر شده🙏آمین یا رب العالمین.خدا برایم کافیست.......(خدای بزرگم مهربانم دلسوزم شکرت,میدونی که حال دلم آشوبه,فقط از تو یاری میخوام. هدیه و امانت الهی رو که بمن بخشیدی بخودت میسپارم,برام حفظش کن🙏خدایا از تو میخوام کمکم کنی تا حال دلم خوب بشه و بهترین روزها برام رقم بخوره,خدایا از شر شیطان به تو پناه میبرم و خودم و بچم و خانوادم رو ب حریم امن الهیت میسپارم میدونم وقتی گفتی فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین دلم دیگه باید قرص باشه)خدایا ب لطف تو میدانم  فرزندی سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی و خوش صورت و خوش سیرت بمن بخشیدی🍀🍀🍀الحمدلله رب العالمین🙏 ماشالله لاقوه الا باالله🙏,یا نور یا برهان یا مبین یا منیر یا رب اکفنی الشرور و آفات دهور و اسئلک النجاه یوم ینفخ فی الصور🙏🙏🙏🙏الهی و ربی من لی غیرک................خدایا ممنونتم از اینکه این مدت همراهم بودی🙏چقدرررررر سخت گذشت ولی بیاری و مدد و لطف تو داره تموم میشه,خدایا سربلندم کن میدونی چ خواسته هایی رو تو قلبم نگه داشتم  و منتظر اجابت توام,لطفا با وجود بدی من تو خدایی کن,بزرگی کن و باز هم رحمتت رو شامل حالم کن,خدایا تکیه بر لطف تو کردم ناامیدم نکن🙏ب تو سپردمش همیشه و درهمه حال مواظبش باش و ب من آرامش و قدرتی عطا کن ک بتونم وظیفمو خوب انجام بدم و اون دنیا شرمنده نباشم.اللهم سلم و تمم
خیلی برنامه عالی و خوبی هست و خیلی آگاهی میده و خیلی چیزا برامون روشن شد

بهتره علمی هم دربارش سرچ کرد 

2706