2737
2739

سلام دوستان. من و همسرم هیچی از ماشین نمیدونیم. میترسم یک چیزی بخریم بعد پشیمون بشیم.

اولویت اول ماشین محکم و جادار و اینکه پرخرج نباشه.

قیافه ماشین ساده دوست داریم. مثلا من خودم ال ۹۰ دوست ندارم چون صندوقش یک جوریه. ولی پژو رو دوست دارم.

حالا تو پژو مدل زیاده و ما هم نمیشناسیم کدوم بهتره

پژو ۴۰۵   ۲۰۶   پارس  

سمند بگیرین هم. جاداره هم مقاوم و مستحکم البته پارس مقاوم‌تر و گرونتره

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

با شرایط شما پارس ولی موتور ۲۰۶ یه چیز دیگست

میشه یه صلوات مهمونم کنین خیلی زندگی پر مشکلی دارم 😔🐾همه دوست نی نی سایتی دارن همه جا ام دیگه رو تگ میکنن چرا من پس ندارم   
2738

پارس از بین پژوها از همه بهتره

ال نود از نظر کیفیت و مصرف خیلی بهتر از پارسه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ال ۹۰ بهترین ماشینه بخری اصلا پشیمون نمیشی درسته قیافش قشنگ نی ولی نیم شاسیه و اینکه سواریش نرم وراحته و درکل بیسته.۲۰۶ جا نداره کوچیکه و خیلی زود چپ میشه.۴۰۵ هم مگر سری جدیدش وگرنه قدیمیاش ک دیگه افتادن توخرج

پارس از سمند گرون تره؟

اره

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")
2706