2737
2739

میشه بگید چه چیزی خوردید که به باردارشدم کمک کرده باشه خیلی راهها رو امتحان کردم گفتم شاید کسی تجربه ای داشته باشه ممنونم از همه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زیر نظر یکی از شاگردهاب استاد خیراندیش بودم برای هردو بارداری و حتی زایمان

40 شب قبل بارداری هرشب یه لیوان عرق رازیانه خوردم البته بجز پریودی، و وجود کیست، حتما مطمئن باش باردار نباشی ، همسرم هم 40 شب جوشونده گرد درخت نخل یا همون شکوفه خرما

19شب هم جوشونده برگ درخت سنجد همون ماه باردارشدم سر اولی

سر دومی همسرم نذاشت بخورم چون با این روش بچه پسر میشه، جند ماه تو اقدام بودم دیگه خسته شدم یه ماه که مصرف کردم همون ماه باردار شدم

2738
زیر نظر یکی از شاگردهاب استاد خیراندیش بودم برای هردو بارداری و حتی زایمان 40 شب قبل بارداری هرشب ی ...

عزیزم خودتون فقط عرق رازیانه خوردیدودوتای دیگه روهمسرتون خوردن؟واینکه چطورمطمین شیم باردارنیستیم یعنی وقتی مصرف میکنیم اقدام نکنیم ؟

خداجونم مواظب بچه هام باش
وای منم مشکلی ندارن آزمایش هام ناراحت نباش باردار میشی چه داروهای استفاده کردی؟

اول تا۶ماه دکترنرفتم بعدکه رفتم چندماه لتروزول میخوردم وآمپول آزادسازی میزدم چندماه درکنارلتروزول قرص استرادیول هم براضخامت رحم خوردم یه ماهم کلومیفن ودوتاآمپول سینال اف که بازم نتیجه نگرفتم

خداجونم مواظب بچه هام باش
عزیزم خودتون فقط عرق رازیانه خوردیدودوتای دیگه روهمسرتون خوردن؟واینکه چطورمطمین شیم باردارنیستیم یعن ...

نه فقط گرد درخت نخل برای همسرم هست

یه مقدار هم کمیابه یعنی همه عطاری ها شاید نداشته باشن من تو قم چندتا عطاری پیدا کردم که قدیمی بودن و همه چی داشتن

قیمتش هم برای 40 شب حدود400شد 

برای رازیانه هم مثلا من یه ماه خوردم البته بل روز های تخمک گذاری تنظیم کردم

بعد اون ده روز که مونده بود بیبی چکم مثبت میشد 

ولی بعضی از دوستانم دو بار این کار هارو انحام دادن تا نتیحه گرفتن

بستگی به بدن داره، البته من پریود هام منظم هم نبود خیلی

2706