2733
2734
عنوان

طلا دوباره گرون شد😒😒😒

959 بازدید | 64 پست

سلام طاعات قبول

وای طلا شد ۹۶۸ 

هیچی ثبات نداره

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!

یکوپنجاه بود که

متاهل هستم و خوشبخت ...لطفا لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرستید❤️❤️❤️تیکر بارداری الکیه فقط چون دوسش دارم گذاشتم تا نگاش کنم و ذوق کنم حتی شده الکی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخاطر یه نیم ستی ک دوماه پیش خریدم هی دلم میخواد بالا بره😂😂🤦‍♀️

ن بابا خدانکنه

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
2728

دیزوز من یه انگشتر خریدم .گرمی ۹۳۰

دارم رژیم کتوژنیک میگیرم من میتونم از شرررررراین چربیاااا خلاص بشم .۲۶سالمه مادردوتا ورجکم 😘😘😘😘😘لایک نکنید لطفااااااااحتی شما دوست عزیز 😜😜😜😜😜

وایی من هر سال این موقع باید طلا بخرم باسالم گرون شد امسال داشت میومد بایین خوشحال بودممم این شانسه اخههه

زیبایی حقیقی به این موضوع که موهایتان چه رنگی است یا رنگ چشم هایتان چیست ربطی ندارد. زیبایی حقیقی، در حقیقت این است که به عنوان یک انسان، چه کسی هستید. اصولتان چیست،حوزه ی اخلاقیاتتان چیست.
2738
از یه طرف هی میگن میاد پایین ادم میترسه بره بخره 

من ک میگم میره بالا 

هیچی نمیاد پایین

والا شنیدم تا ۸۹۰ شد

عه؟نشنیده بودم 

طلا کلا بالا پایین میشه ثابت نمیمونه که

متاهل هستم و خوشبخت ...لطفا لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرستید❤️❤️❤️تیکر بارداری الکیه فقط چون دوسش دارم گذاشتم تا نگاش کنم و ذوق کنم حتی شده الکی😍
دیزوز من یه انگشتر خریدم .گرمی ۹۳۰

مبارک عشقم

چند در اومد

منم دو سه روز پیش خریدم تقریبا ۴۷۰۰..

عه؟نشنیده بودم  طلا کلا بالا پایین میشه ثابت نمیمونه که

والا یکی دیروز همینجا گفت

2706