2737
2739
عنوان

کیا قراره ای وی اف کنن فعلا اما منتظرن

| مشاهده متن کامل بحث + 513 بازدید | 97 پست
انشالله خیلی غصه میخورم خیلی ناراحتی میکنم .به کل بهتره بگم افسردگی گرفتم 

اره خیییییلی دوران سختیه درک میکنم منم عین دیوونه ها میشینم گریه میکنم اعصابم بهم ریخته بود اصن یه وضعیه ولی انشالله همه اونایی که منتظر نی نی هستن زودتر به آرزوشون برسن خیلی شرایط سختیه 

دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست.... میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستین . برام دعا کنید خدا مشکلاتمونو حل کنه همه زندگیمون بهم ریخته 
پریودام کاملاااااا نامنظم ازوقتی رژیم گرفته هرماه سرموعد پری میشم برای خودمم رژیم خیلی بهترشده 

خدارووووشکر 

دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست.... میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستین . برام دعا کنید خدا مشکلاتمونو حل کنه همه زندگیمون بهم ریخته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره خیییییلی دوران سختیه درک میکنم منم عین دیوونه ها میشینم گریه میکنم اعصابم بهم ریخته بود اصن یه و ...

خیلی برات خوشحالم عزیزم خیلی بازشما همه این مراحل رو گزروندین منم دوسدارم این چند وقت مثل خواب بگزره برام بیوفتم دنبال کارام

2728
خیلی برات خوشحالم عزیزم خیلی بازشما همه این مراحل رو گزروندین منم دوسدارم این چند وقت مثل خواب بگزره ...

اره خداروشکر که تا اینجا اومدم . ولی واقعا سختی کشیدم تو این دوران . خییییلی سخته هی رفت و امد تو این مراکز خیلی فشار روم بود ولی خداروشکر تا اینجا پیش رفتم روز پانکچر همه خودشون لباسشون تنشون میکردن من پرستار تنم کرد جیغ میزدم از درد همه خودشون با پای خودشون میرفتن من شوهرم و یه پرستار تا ماشین منو بردن واقعا سختی کشیدم باید یه عزم قوی داشته باشی

میشه درخواستمو قبول کنی خبر باردارشدنتو بهم بدی 

حتما عزیزم

خیلی برات خوشحالم عزیزم خیلی بازشما همه این مراحل رو گزروندین منم دوسدارم این چند وقت مثل خواب بگزره ...

راستی یه چیزی

قبل ای وی اف تو همین دو ماه همسرتون حتما یه ازمایش اسپرم dfi هم بدن

خیلی مهمه حتما بدن

معمولا دکترا قبل از سقط نمینویسن.وایمستن یبار سقط کنی یا با چندبار انتقال باردار نشی بعدش مینویسن

برای ای وی اف که هم سختی داره هم هزینه برای راحتی خیالتون ازمایش dfi بدن

اره خداروشکر که تا اینجا اومدم . ولی واقعا سختی کشیدم تو این دوران . خییییلی سخته هی رفت و امد تو ای ...

وای وای گفتی.منم که رفته بودم همه ریلکس بودن من از درد به خودم میپیچیدم.گفتم شاید من خیلی لوسم

2738
راستی یه چیزی قبل ای وی اف تو همین دو ماه همسرتون حتما یه ازمایش اسپرم dfi هم بدن خیلی مهمه حتما ب ...

واقعاااا.حتماااا میگم انجام میدن ممنون از کمکت عزیزم

وای وای گفتی.منم که رفته بودم همه ریلکس بودن من از درد به خودم میپیچیدم.گفتم شاید من خیلی لوسم

نه منم واقعا با پانکچر اذیت شدم . همه میگفتن پانکچر راحته ترس نداره درد نداره ولی من به معنای واقعی مردم و زنده شدم تازه اومدم خونه پیوست شدم از درد کمر و دل به خودم میپیچیدم حالت تهوع 

عزیزم😔

میفهمم آدم دوست داره طبیعی باردار شه😓

یا لااقل با کمک دارو🙁

اما قسمت ما هم اینطوریه دیگه

ما سعی کردیم بپذیریم

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
انشالله باخبرای خوش

خداکنه همه چی برای انتقال خوب پیش بره خیلی سخت بود .

راستی شما پریود شدی ؟ من هنوز نشدم 🥺😭

همه نوووووع دارو گیاهی هم مصرف کردم تخمک خوبی هم دارم شوهرمم سالمه اما دکترامم حتی نمیدونن به چه دلی ...

عزیزم مشکل من رو داشتین البته من تنبلی نداشتم فقط همه میگن سالم هستید دیگه اخرش با ای وی اف باردار شدم دفعه دوم البته دفعه اول دکترم یه جنین انتقال داد نشد بهش گفتم چرا یکی دفعه بعد دوتا انتقال داد شما هم امتحان کن انشالل باردار میشی

2706