2733
2734

خانومایی ک میاین میگن مانتو رو گفتی 95 چرا تو غرفه ت گذاشتی 115

آقا من برا نی نی سایتی ها تخفیف گذاشتم نه بقیه 

کسی خواست از غرفه با سلام بخره بگه من قیمت و تغییر میدم

میخواین ی پیام بدید همونجا دیگ😕

از تاریخ 12 اسفند این کاربری و من گرفتم 😚صرفا جهت اطلاع کارگاه های عزیز😂اینهمه زحمت میکشن حروم نشه😝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ادرستو بده فقط مرجوعی داره؟؟؟ 

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم
2728
من میخوام اگه همون مدل تو تاپیک قبلت هست

همونه. لینک غرفه رو میزارم ی پیام بده قیمتش و برات درست کنم

از تاریخ 12 اسفند این کاربری و من گرفتم 😚صرفا جهت اطلاع کارگاه های عزیز😂اینهمه زحمت میکشن حروم نشه😝
ادرستو بده فقط مرجوعی داره؟؟؟ 

اگ از باسلام بخری آره داره. امن هست 

سلام! من در بازار اجتماعی باسلام یک غرفه دارم به‌نام پوشاک نیلوفر آبی. می‌تونین محصولات من رو اینجا به صورت آنلاین ببینین و بخرین:

https://basalam.com/arzansaraye_shik_o_pik

2738
اگ از باسلام بخری آره داره. امن هست 

همون باسلام میرم از به زیادی غرفه دار ها پیام دادم میگم مرجوعی داره اگه مثلا نیاد بهم میتونم مرجوع کنم میگه نه اصلا نداریم 

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم

بلد نیستم لینکو بزنم چطوری برم؟؟؟ 

بلد نیستم لینکو بزنم چطوری برم؟؟؟ 

لینکو کپی کن تو واتساپ برای یکی بفرست بعد بزن روش

2706