2737
2739
عنوان

بیاین بگم چطور شیش کیلو کم کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر طول کشید؟

والله اولش حدود دوماه پیش برنج و نون رو کم کردم ولی حدودا یه ماهه شیرینی رو کم کردم ،به نظرم حذف شیرینی جات کارخانه ای و مصنوعی بیشتر تاثیر داشت روم

ورود آقایان به تاپیکام و لایک و.ریپلای ممنوع
2731
خوب انشالله کبد سالم باشه بقیه اش؟ چی خوردی چی نخوردی؟ برنامه چه چوری بود؟

ممنون گلم،والله برنامه خاصی ندارم بجز اینا که گفتم ،همه چی میخورم فقط نون سفید ،برنج و شیرینی جات رو کم کردم

ورود آقایان به تاپیکام و لایک و.ریپلای ممنوع
2740
منم کاهش ۱۳ کیلویی داشتم  از ۷۱ رسیدم به 58  از اسفند ۹۹ شروع کردم  میشه گفت راضیم ...

توی چه مدت؟

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏.
منم کاهش ۱۳ کیلویی داشتم  از ۷۱ رسیدم به 58  از اسفند ۹۹ شروع کردم  میشه گفت راضیم ...

بابا چه خبره از بین نری؟ به مهران غفوریان نگاه کن بنده خدا چقدر داره ظلم خودش می کنه پیر شده  از رژیم گرفتن. تو با خودت این طوری نکن بدن نمی کشه.

طی سه ماه  از اسفند تا الان

چقدر خوب ... من باید توی دو ماه ۲۰ کیلو کم کنم

-____-

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏.
2706