2733
2734
عنوان

بیاین بگم چطور شیش کیلو کم کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 38 پست
منم ازسره ناچاری برنج ونون وشیرینیجات حذف کردم وزنم یه کیلو پایین اومده به خاطردیابت بارداری بعد دکت ...

منم اینایی که گفتی رو قطع کردم اینماه وزن زیاد نکردم، رو همون ۷۲ کیلو موندم، چون بارداری و ی فرشته تو وجودت هروز داره رشد میکنه و بزرگتر میشه دکتر گفته نباید کم میکردی

اگر انسانی، انسانی را بخاطر گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه دچار شود...
 بابا چه خبره از بین نری؟ به مهران غفوریان نگاه کن بنده خدا چقدر داره ظلم خودش می کنه پیر شده&n ...

نه اتفاقا 

هیچی مثل یه بدن زیبا و بدون چربی جلوی آینه ، بهم اعتماد به نفس نمیده !

رژیم باعث شد من روزی نیم ساعت تا ۱ ساعت در روز پیاده روی داشته باشم ! اونم تو خونه 

و الان تبدیل به عادت شده ، از این بابت خوشحالم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر خوب ... من باید توی دو ماه ۲۰ کیلو کم کنم -____-

شدنش میشه !

اما اراده قوی میخواد !

باید گوشات کَر بشن و به تیکه متلک های دیگران توجه نکنی !

راه خودتو بری (کلا تو این راه خیلیا سعی میکنن ناامیدت کنن😐)

شدنش میشه ! اما اراده قوی میخواد ! باید گوشات کَر بشن و به تیکه متلک های دیگران توجه نکنی ! راه خ ...

دقیقااااااااا

مامانم داره دییییووووونمممم میکنه🤐

ولی باید این کارو بکنم بایدییه😕😟

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏.
2731
دقیقااااااااا مامانم داره دییییووووونمممم میکنه🤐 ولی باید این کارو بکنم بایدییه😕😟

مامان منم همینطور بود 😑

اما الان میاد پیش خودم تا بهش بگم چیکار کن تا لاغر شی 😎😂

مامان منم همینطور بود 😑 اما الان میاد پیش خودم تا بهش بگم چیکار کن تا لاغر شی 😎😂

😁😁😁😅

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏.
نه اتفاقا  هیچی مثل یه بدن زیبا و بدون چربی جلوی آینه ، بهم اعتماد به نفس نمیده ! رژیم باعث ش ...

گلم شما یکم از رژیمت میگی برامون که چکارا کردی ؟منم آرزومه برم جلو آینه بدنمو خوش هیکل و زیبا ببینم

ورود آقایان به تاپیکام و لایک و.ریپلای ممنوع
گلم شما یکم از رژیمت میگی برامون که چکارا کردی ؟منم آرزومه برم جلو آینه بدنمو خوش هیکل و زیبا ببینم

من گیاهخوارم ! 

و خب قطعا عدم مصرف گوشت و مرغ و محصولات حیوانی (لبنیات و ...)  تاثیری زیادی تو روند کاهش وزن داره ! برنج و کربوهیدرات هم به حداقل رسوندم ! 

من در طول روز نون جو خشک و شیره انگور میخورم به عنوان صبحانه و ناهار باهم به مقدار کم ، شام هم گاهاً نمیخورم یا خیلی کم !

و پیاده روی تو خونه ، همین   

2738