2733
2739
عنوان

خواهر هشت سالم حدود یه ساله متوجه رابطه جنسی پدر و مادرم می شه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 3138 بازدید | 67 پست

واااااای یعنی چی جلو بچه ی ۸ سالهههههههههه اخهههههههه

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤

یا خود خدا ._.

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمیدونم در وصف پدر و مادرم چی بگم،بخدا گاهی در حد مرگ از بعضی رفتاراشون منزجر میشم که نمونه اش اینه ...

از کلینیک سایت بپرس

مجنون‌حسین راچہ هراس‌از‌سخن‌خلق‌؟!چون‌خالق‌این‌خلق،گرفتار‌حسین‌ است♥️
2740

ای بابا

بهش بگو خواب دیدی دیگه بهش فکر نکن

البته نمیدونم شایدم راه درست این باشه که تا یه حدودی بهش توضیح داده بشه چون دیده بهرحال

ببین بنظر من هر رفتاری الان اگه اصولی نباشه بیشتر دچار آسیبش میکنه از مشاورای آنلاین یا رایگان تلفنی استفاده کن اشکال نداره یکم طول بکشه همین که نظر تخصصی بگیری بهتره

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
یعنی کامل متوجه جزئیات رابطه،حتی بوها و زمزمه ها ،و اون عملیات اصلی  حتی متوجه شدم که داره به ...

حالا که خواهرت همه چیو دیده و فهمیده باید باهاش منطقی صحبت کنی و بگی بین زن و شوهر این چیزا اشکال ندارن و آینده خودت متوجه میشی و دیگه نذاری پیش اونا بخوابه و سعی کن سرش همیشه گرم باشه تا خدای نکرده به مشکلات دیگه دچارنشه 

عزیزم حالا خودتوخیلی ناراحت نکن.توهم الان کنکور داری باید آرامش داشته باشی.متاسفانه اون بچه چیزایی د ...

دست خودم نیست،از دیشب خواب نداشتم،بخدا تو این روزا که حجم درسیم خیلی زیاده یه کلمه نتونستم از دیروز بخونم

از ناراحتی دارم دیوونه میشم

چون واقعا روح و روان بچه آسیب دیده

یعنی اینقدر بهشون نزدیک بوده که با جزئیات دیده؟

پدر مادرت هرچی هم بی عقل باشن وقتی بچه پیششون باشه یه چیزایی رو مخفیانه تر انجام میدن

چجور متوجه نشدن بیداره آخه؟

حتما به مادرت بگو بزار به خودش بیاد

مطربا بهر خد ، تو غیر شمس الدین مگو

ببین باید خودت اقدام کنی و مثلا بهش بگی اونا داشتن با هم درس میخوندن یا بازی میکردن،یا بهش بگو که اشتباه فهمیده و خودت موضوع رو به مادرت بگو.

به هر حال باید کاری انجام بدی؛وگرنه خواهرت در بزرگسالی دچا مشکلات جنسی میشه.

اگر تو الان کاری نکنی اینده موجب از بین رفتن روحیه میشه در حدی که خواهرت شاید حتی نتونه با هیچ مردی ازدواج کنه.

◇بانوی ایران◇
2706