2726

سلام 

کسی اینجا مشاوره کودک یا روانشناس هست یا کسی که مشاوره رایگان بشناسه؟

دیشب با خواهر کوچکم که صحبت میکردم متوجه شدم که حدود یه ساله متوجه رابطه پدر و مادرم میشه،اتاق مشترک دارن ،اینجوری که برای من راجع بهش گفت حتی متوجه چیزایی شده که منم راجع بهشون اطلاعات ندارم و شاید گذرا توی مقالات خونده باشم، این اتفاق به شدت روی روحیه اش تاثیر گذاشته، خواب بد می بینه، پرخاشگری می کنه... 

بخدا از دیشب که فهمیدم اینقدر حالم بده دارم دیوونه میشم براش،کلی گریه کردم

شهرستان محرومم امکان مراجعه حضوری به روانشناس ندارم ،متاسفانه در حال حاضر توانایی گرفتن مشاور پولی ندارم...

و راجع به مادرم بگم که آدم خشک و سنتی و مذهبی هستش،در حدی که خواهرم راجع به سیکل ماهانه سوال کرد کلی دعواش کرد ،میترسم حساب نشده باهاش صحبت کنم،رفتارش با بچه بیشتر بهشآسیب بزنه

من خودمم حالم بده...بخدا از ناراحتی نزدیکه قلبم بایسته

مادرتون ک انقد خشک و مذهبی هستن ک راجب عادت ماهیانه دعوا میکنن باید حواسشون می‌بود ک بچه کوچیک اتاق جدا داشته باشه ک متوجه روابط جنسی تو این سن و سال نشه😑

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2706