2737
2739
عنوان

خواهر هشت سالم حدود یه ساله متوجه رابطه جنسی پدر و مادرم می شه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 3141 بازدید | 67 پست

با مادرت صحبت کن. بهش بگو فکر میکنم الان دیگه وقتشه خواهرم اتاقش جدا بشه. بگو با تو حرف زده و گفته تو اتاق مادرت اینا راحت نیست. سربسته بگو. یا میفهمه یا نمیفهمه. اگه متوجه نشد و حرف خودشو زد اونوقت بیا یه راه دیگه یادت بدیم 

یه خانم مستقل و قوی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی باوجود خواهرتون بازم رابطه داشتن؟.چطور مادرت اجازه داده ی بچه ۸ ساله تواتاقشون بخوابه؟شده برن تو آشپزخونه ای جایی بالاخره باید ی فضای اختصاصی مربوط به خودشون میزاشتن.

2728

منم از دست پدر و مادرم اعصبانی هستم و سرزنششون میکنم،حتی از دست خودمم ناراحتم،بخدا به اندازه کافی حالم بد هست

من الان نیازی به سرزنش شدن پدر و مادرم ندارم فقط راهکار میخوام

حدذقل برا اون کار برن ی جای دیگه😥یه درصد نگفتن بچه بیدار میشه اخه

از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ جای دنیا درد و بیماری و گرسنگی و ترس و بی مادری رو تجربه نکنه. بگو آمین. و اگه لطف کنی برای سلامتی و خوشبختی و طول عمر پسرم دعا کنی من تا اخر عمرم مدیون و ممنونت میشم. امیدوارم دعای خوبت به خودت برگرده دوست گل مجازی من
تازه متوجه اصرارش که همیشه میخواست پیشم بخوابه شدم خودم رو نمی بخشم که این همه مدت کم توجهی کردم د ...

من فکر کردم خودت متاهلی؟ خب چرا پیش شما نمیخوابید؟ دوتا خواهر تو یاتاق میخوابیدین.پدر و مادرتونم جدا

حالا زنگ بزن مشاورای بهزیستی.هر چند که تواین موارد من خیلی به مشاور اطمینان ندارم

2740
شوخی میکنی بگو ک شوخی میکنی

بقران...میدونی من کلا روحیم خیلی خرابه و آدم ترسوییم بخام حساب کنم از 5 سالگی داداشم فیلمای وحشتناک میوورد میزاشت روحیم خیلی داغون میشد...و بخاطر ترس زیادم دیابت گرفتم دکترم میگ همش بخاطر ترس و است سه 

اطلاع داشتن راجع به عادت ماهیانه به مذهب و غیر مذهب ربطی نداره. کلا مادر شما یه مقدار درست تصمیم نمیگیره. چه در زمینه مذهب چه در زمینه جدا کردن اتاق بچه چه در زمینه دادن اطلاعات واجب به دختر بچه تو سن ضروری. کلا اطلاعاتی که باید بدن نمیدن. چیزایی که نباید بدن میدن. این ربطی به مذهب نداره. شما که به روز تر و روشن تری و بچه بزرگی مسیولیت سنگینی داری 

یه خانم مستقل و قوی 

چه مذهبی هست که عقلش نمیرسه دختر ۸ ساله باید تو اتاق دیگه باشه.متاسفم برای پدر مادرت که اینده یه دختر معصوم و نابود کردن مگه دیگه ازون ذهن به راحتی ماک میشه اگه تو این سن میفهمید ارتباطی هست براش توضیح میدادن عادی بود اما وقتی یه رابطرو و صدای نفس هارو بفهمه جز ترس و وحشت چیزی نداره

تازه متوجه اصرارش که همیشه میخواست پیشم بخوابه شدم خودم رو نمی بخشم که این همه مدت کم توجهی کردم د ...

خب دیگه از حالا به بعد پیش خودت می خوابه. با یه روانشناس رایگان هم ازاونا که تلفنیه صحبت کن می گه چجوری براش توضیح بدی. تو نت هم می تونی بخونی. سعی کن مساله رو براش عادی جلوه بدی که خب ببین مامان بابا ما رو از شکم شون دنیا میارن تو توی دل مامان بودی من باهات حرف میزدم. اگه مامان بابا همو بوس کنن یعنی همو دوست دارن...فقط بوس رو بگو و بزنش به مسایل احساسی. ولی تاکید کن این مال آدمهاییه که بزرگ شدن و ازدواج کردن .