2733
2734
عنوان

کیا تو بارداری کبد چرب داشتن

982 بازدید | 11 پست

من به خاطر بارداری داروهامو قطع کردم الان باز گرید 2 هست. تو رو خدا نتروسین فقط کسایی که تجربه درمان دارن بگن

دستم را گرفته ای یا رب. سپاست میگویم ای برترین معشوق. اگر گنده تر از دهانم نباشد کمکم کن کمی رنگی از تو بگیرم. قلبم زیر بار گناهانم مرده. او را به قدرتت زنده کن

من مادریت بودم ینی بین دو و سه.همش خسته بیحال و کم انرژی. خیلی بد بود هیچ قرصیم تاثیر نداره پزشکم گفت الکیه قرصا ۱ سال متفورمین و لیور گلد خوردم اب از اب تکون نخورد تا اینکه ۱۰ کیلو کم کردم شدم گرید ۱. خدارو شکر ورزش و غذای سالم و میوه و سبزی کمکم کرد

من مادریت بودم ینی بین دو و سه.همش خسته بیحال و کم انرژی. خیلی بد بود هیچ قرصیم تاثیر نداره پزشکم گف ...

شما باردار بودی؟

دستم را گرفته ای یا رب. سپاست میگویم ای برترین معشوق. اگر گنده تر از دهانم نباشد کمکم کن کمی رنگی از تو بگیرم. قلبم زیر بار گناهانم مرده. او را به قدرتت زنده کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از قبل بارداری بوده دیگه اره ولی تو بارداری فهمیدم سونوگرافی کبد دادم

نمیترسیدی؟توبارداری پرهیز میکردی؟ دارو نمیخوردی؟

نمیترسیدی؟توبارداری پرهیز میکردی؟ دارو نمیخوردی؟

ترس نداره. چربی کاملا حذف کردم روغن مایع و جامد ترجیحا نمیخوردم گوشت گوسفندی میخوردم بدون دنبه. فقط چربی که تو گوشت بود .لبنیات کم چرب. سس و شکلات و کاکائو حذف. شیرینیجات برای کبد چرب بدتره

ترس نداره. چربی کاملا حذف کردم روغن مایع و جامد ترجیحا نمیخوردم گوشت گوسفندی میخوردم بدون دنبه. فقط ...

دارو. مثلا لیور گل نمیخوردی.دکترت ننوشت؟

2738
بعد بارداری خوردم اصلا تاثیری نکرد دکتر گفت همش الکیه تا وزن نیاد پایین چربیها اب نشه چربی کبد نمیره

ممنون گل

از قبل بارداری بوده دیگه اره ولی تو بارداری فهمیدم سونوگرافی کبد دادم

گرید چند بودی تو بارداری؟ 

بعد تو بارداری گریدش اضافه نشد؟ آخه میگن تو بارداری بخاطر افزایش وزن بدتر میشه

خدایا توکل میکنم به خودت(از رحمت من ناامید نشوید)