2733
2734
عنوان

خداییش اینا ناز نیستن؟🥰🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 906 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من ک اومدم برا شرکت 

فقد چرا نمیکی قیمتشووووو

✓زن✓در زبان کردی ب بهترین نحو ممکن معنی شده است...ن خانم است،ن زنیکه،ن ضعیفه....اورا آفرت می‌نامند ب معنای آفریننده🔥😍گروه آبی:وزن شروع ۷۸🥺وزن هدف ۶۸😎⁦❤️ب امید روزی ک لباسام دوباره تنم بشه😃🌼
ماشاالله خیلی با استعدادین  فروشین؟؟

😍😍عزیزم لطف دارین

بله اگه خدا قبول کنه🥲😅

@gallery_hana0 ادرس پیجمون خوشحال میشم فالو کنین 

🙏میشه برا خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستین🙏
2738
گران فروشی از خودمون شروع میشه ....😞😞😞😞

قیمت چنده؟

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم

این عکسی ک فرستادی اصن قابل مقااااایسه نیس 

آنقدر بی انصاف نباشیم🙏🙏🙏

✓زن✓در زبان کردی ب بهترین نحو ممکن معنی شده است...ن خانم است،ن زنیکه،ن ضعیفه....اورا آفرت می‌نامند ب معنای آفریننده🔥😍گروه آبی:وزن شروع ۷۸🥺وزن هدف ۶۸😎⁦❤️ب امید روزی ک لباسام دوباره تنم بشه😃🌼
من تگ کردم ست منو بدید برم    

عزیزم به روی چشم

ممنون میشم استوری هارو چک کنین . تو نظر سنجی چالش شرکت کنین. درخواست بالا باشه چالش میزاریم

عزیز دلم ایشون تازه کارن از کاراسون مشخصه

منم در شروع کار با خمیر دست ساز کار میردم قیمتام همین بود...

الان برای هر کاری ساعت ها وقت میزارم ریزه کاری انجام میدم..

بخدا ۳۵ تومن پول متریاله فقط...

عزیزم به روی چشم ممنون میشم استوری هارو چک کنین . تو نظر سنجی چالش شرکت کنین. درخواست بالا ...

حتما عزیزم فالو کردم

پربرکت باشید انشالله

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت
2706