2737
2739

خواهر شوهرم درست میکنع خوب میشه ولی خوب باید بلد باشی

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️

باید جدا خیس کنی جدا بریزی توی قابلمه و ابکش کنی بعد از اینکه ابکش کردی مخلوط کن باهم بزار دم بکشن خوب میشه ولی باید میزان پیمانه ایرانی از هندی بیشتر باشه وگرنه طعم هندیه غالب میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مامانم این کارو میکرد اول هندی رو میریخت توقابلمه که نرم بشه یکم بعد ایرانی بعدم آبکش میکرد خوب میشد برنجش

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2738
آبکش کردن چجوریه؟

بهتره که جدا خیس کنی و اول هندی رو بریزی چون زیاد جوش میخوره، ولی من شده مهمون داشتم و باهم ریختم ولی روش اول مطمئن تره ،چند روز پیش نذری داشتیم و هندی و ایرانی رو قاطی کردیم عالی شد

2706