2737
2734

💜🧡📿🕋💞🌺🌹💛🌷💕🌙💚❤️💖

بسم الله الرحمن الرحیم
اللهمّ وفّر حظّی فیهِ من النّوافِلِ واکْرِمْنی فیهِ بإحْضارِ المَسائِلِ وقَرّبِ فیهِ وسیلتی الیکَ من بینِ الوسائل یا من لا یَشْغَلُهُ الحاحُ المُلِحّین. 

خدایا زیاد کن بهره مرا در آن از اقدام به مستحبات وگرامی دار در آن به حاضر کردن ویا داشتن مسائل ونزدیک گردان در آن وسیله ام به سویت از میان وسیله‌ها ای آنکه سرگرمش نکند اصرار وسماجت اصرار کنندگان.
🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
اللهم عجل لولیک الفرج.
صبحتون به خیر و شادی و سلامتی.
برای شفای همه بیماران لطفا دعا کنید.
خدایا در این روز این ماه پربرکت دعاهای ما را مستجاب بگردان و بهترین‌ها رو برای ما رقم بزن و خیر و برکت و سلامتی و توفیق عبادت و روزه رو به ما عطا کن.
اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.
😍💚💖❤️🌸🌹📿🌙🕋🌷💕💫🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙
اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.

سلام نازنینم، عبادت و راز و نیازت قبول حق باشه🤲

الهی امروز یک روز عالی باشه برات💐💐💐💐

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
سلام نازنینم، عبادت و راز و نیازت قبول حق باشه🤲 الهی امروز یک روز عالی باشه برات💐💐💐💐

سلام عزیزدلم، خواهر گلم.💖💖💖خیلی ممنونم ازت.نماز و روزه و طاعات عبادات تو هم قبول حق تعالی باشه.

خیلی خوشحال شدم از پیام بسیار زیبا و دل‌نشینت.خدا دلت رو شاد کنه.❤️❤️❤️بی پایان متشکرم از این همه لطف و خوش قلبی و مهربونیت.💕💕💕💚

قربونت برم عزیزم.الهی آفتاب زندگیت پر از نور و لحظه‌هات پر از خوشحالی و سلامتی و روزیتون پر برکت باشه.❤️😘💖😍🌷🌹💚😘

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

@rahaa98

سلام نازنینم.دعای روز ۲۸ ماه مبارک رمضان.❤️❤️💖💖🌸😘😍

سلام بانو

وقت به خیر

طاعات و عبادات قبول درگه حضرت حق

تشکر از تاپیک پرنور شما

التماس دعا

برادرمهربون: این قافله از صبح ازل سوی تو رانند                                      تا شام ابد نیز به سوی تو روانند
سلام عزیزدلم، خواهر گلم.💖💖💖خیلی ممنونم ازت.نماز و روزه و طاعات عبادات تو هم قبول حق تعالی باشه. ...

فدای مهربونیات🌹🍃🌹🙏

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
سلام بانو وقت به خیر طاعات و عبادات قبول درگه حضرت حق تشکر از تاپیک پرنور شما التماس دعا

سلام جناب برادر.

خیلی متشکرم ازتون.وقت شما هم به خیر.

نماز و روزه و طاعات و عبادات شما هم قبول حق تعالی باشه.

سپاسگزارم از نگاهتون.ان شاالله به حق این ماه عزیز، همیشه سلامت و پاینده باشید.

التماس دعا.

2740