2737
2734

منم تو کل ماه فقط دو یه شب خوابیدم قبل سحر

خوب چرا بچه هاتو نمیخوابونی؟ضرر داره واسه اونا

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بزار ۶بخابن 

ولی زود بیدارشون‌کن مثلا۱۱

بعدازظهر نذار یخابن شبش میخابن

بریدن از زندگی زمان میبرد! دلش خواب میخواست! اما مشکل اینجا بود که فردا دوباره باید به زندگی کردن ادامه میداد! 🖤
2728
منم تو کل ماه فقط دو یه شب خوابیدم قبل سحر خوب چرا بچه هاتو نمیخوابونی؟ضرر داره واسه اونا

اصلا نمی خوابن همین الان چراغ خاموش کردم پسرم ۶ سالشه میگه الان وقت خواب نیست

خدایا نگهاتو از خودم و زندگیم نگیر🙏

یکی باید منم رو هم عادت بده 

منم این ماه کلا تا بعد نماز بیدار بودم 😕

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..
2740

منم کل ماه رمضونو بیدار بودم ولی بچه ها رو ۲ گفتم باید برن بخوابن

بی عشق سر مکن که دلت پیر می شود❤ᥬ🥰᭄ ᥬ😍᭄ ‏ﷺ،،💖ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ 💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺ 💖ﷺﷺ 💖ﷺ 💖
یکی باید منم رو هم عادت بده  منم این ماه کلا تا بعد نماز بیدار بودم 😕

خیلی بده ..من خیلی احساس خستگی می کنم همش هم مال بی خوابی شبانه

خدایا نگهاتو از خودم و زندگیم نگیر🙏

پسر منم ۵سالشه دوست داره بیدار باشه وای ۲ونیم اینا خوابش میبرع😂دیشب گریه کرد موقع خواب گف من چرا نمیتونم بیدار بمونم گفتم شما کوچیکی ب تواب نیاز داری بزرگتر شی میتونی بیدار بمونی میگه تا من بزرگ شم ماه رمضون تموم میشه😂😂الهی دورش بگردم

همیشه سکوت نشانه تایید حرف طرف مقابل نیست                   گاهی نشانه قطع امید ازسطح شعور طرف متقابل است...
2706