2733
2734
عنوان

خیلی دلم گرفته بخاطر جراحیم

250 بازدید | 19 پست

سونو دادم کیست درمویید دارم برای یکشنبه باید عمل لاپاراسکوپی شم😔

روز اول سیکل تمام منتظران این گونه است. سعی برای دور بودن از چشم تمام دنیا اولین اقدامشان است تا کسی نپرسد: این ماه هم نشد؟

چجوریه عملش؟

انشاالله که حل بشه 

عشق ، دام طبیعت است برای تولید مثل...                               .                                                                                                                 https://harfeto.timefriend.net/16216845902636              بنویس برام♾           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

علائمت چی بود

درد زیر دل و پریودای نامنظم

روز اول سیکل تمام منتظران این گونه است. سعی برای دور بودن از چشم تمام دنیا اولین اقدامشان است تا کسی نپرسد: این ماه هم نشد؟
ان شاءالله كه همه چیزخیلی عالی پیش میره

ممنونم التماس دعا

چجوریه عملش؟ انشاالله که حل بشه 

لاپاراسکوپیه

درد زیر دل و پریودای نامنظم

اگه عمل نشه چی میشه 

منم درد زیر دل و پریود نامنظم دارم گاهی شکمم تیر میکشه هرجا هرجاش و مایع ابکی و چسبناک دارم  همیشه واسه همین لباس زیر نمیپرسم فک کنم عفونته نیمدونم 

خدا =جایگزین تمام نداشته ها ✌
عزیزم نگران نباش ایشالا ب راحتی تموم میشه 

ممنونم گلم

نگران نباش ، ان شاء الله که چیزی نیست ، فکر و خیال الکی هم‌نکن ، چه فکر و نگرانی داشته باشی چه نه تاثیری در چیزی که هست نداره پس خودت رو اذیت نکن

زندگی کوزه ی آبی خنک و رنگین است ، آب این کوزه گهی شور گهی تلخ گهی شیرین است 
اگه عمل نشه چی میشه  منم درد زیر دل و پریود نامنظم دارم گاهی شکمم تیر میکشه هرجا هرجاش و مایع ...

حتما پیش یه متخصص خوب برو 

نگران نباش ، ان شاء الله که چیزی نیست ، فکر و خیال الکی هم‌نکن ، چه فکر و نگرانی داشته باشی چه نه تا ...

کلا عمل اسمش استرس اوره

حتما پیش یه متخصص خوب برو 

والا رفتم گفت باید یکشنبه ینی دیروز بزم واسه سونونرفتم انقد ت خونمون مشکل هست ک وقت ب نت نمیرسه و پول ما قسط داشتیم ته کشیدع هیچ نداریم 

خدا =جایگزین تمام نداشته ها ✌
2706