2733
2739
عنوان

شوهرم میگه بچه رو پس بده به باباش

| مشاهده متن کامل بحث + 200399 بازدید | 2100 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین برو مشاوره به دخترت کمک کن شرایط رو بپذیره خودشو کم نبینه غصه نخوره فعلا مهم ترین کار همینه وگر ...

عزیز میشه به من معرفی کنی؟

شب تاریک و بیم موج و گردابی چنین هایل / کجا دانند حال ما سبکباران ساحل ها
کارمو ول کردم. آخه شوهرم اصلا دوست نداشت کار کنم‌ اللن دیگه نه سرمایه ای دارم و نه دیگه مشتری دارم‌ ...

خانمی که من پیشش میرم برای کارهای زیبایی هفت هشت سالی هست که جدا شده می‌گفت اول که از شوهرم جدا شدم یه اتاق گرفتم هم آرایشگاه بود هم زندگی میکردیم تا کم‌کم تونست خونه اجاره کنه البته سه سال به همین منوال زندگی کرد بعد یه خونه جدا اجاره کرد اما الان همه چیز داشت خونه ماشین ... بچش پیش خودش بود و کاملا به زندگیش مسلط بود اما شوهرش داغون و معتاد به گوشه دنیا افتاده 

2728
کسی که بچه دار میشه بایدجونش رو برای بچش بده.تنهایی که چیزی نیست همچین میگید به خاطر بچش ازدواج نکن ...

من زندگی خیلییییییییب سختی گذروندم ک‌اگر بچه نداشتم هزار باره طلاق میگرفتم.نتونستم .دلم راضی نشد بچم بیفته زیر دست اینو اون و مث توپ پاسش بدن بهم و هیچ‌جام‌جا نداشته باشه .تحمل کردم .۱۸سال گذشت ‌خوب یا بد ولی بهر حال بهتر ازینه که بچت مث ی عنصر اضافه تو سری خور همه بشه .اکر برای من شوهر خوبی نبود برای بچه ش پدر خوبیه لااقل .هیچکس بچه کسی دیگه رو دوست نداره

عزیزم خیلی ناراحت شدم. به این اینکه شوهرت دخترتو دوست داشته باشه سوره مزمل و جمعه. و یس و طلاق و حشر بخون  انشالله مشکلت حل بشه گلم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد

میشه واسه حل مشکلم صلوات بفرستی 🙏💚خیلی درمانده ام 😔😭 
دقت کردین ۹۰ درصد زوجینی که طلاق گرفته اند بچشون دختره ، پس نتیجه میگیریم مرد عاشق بچش پسر میشه ، ای ...

دختر عموی من پسر داشت طلاق گرفت

دختر دایی دوستمم همینطور

دوسته عمم همینطور

خداجونم دخترگلم و پسرم رو درپناه خودت حفظ کن😘😗خدایا به منم خونه خوب و بزرگ بده و منو از زندگی کردن تو یک ساختمون با مادرشوهر راحت کن😢😔الهی امین😚                         😁کاربرقدیمی😂                                     
2738
عزیزم کار خوبی میکنی. من اشتباه کردم دوست دارم شماها از اشتباه من درس بگیرین. ما مادرها هرچقدرم شعار ...

اره واقعا من حالم از اداهای فمنیستی و روشنفکر نمایانه بعضیا بهم میخوره.اره مادر حق نداره فقط ب خودش فکر کنه ...گناه بچه ها چیه ک به میل دو نفر دیگه اومدن تو دنیا

استارتر من نمیخوام قضاوتت کنم ولی من اگ جات بودم ازین یکی هم طلاق میگرفتم تا بچمو بزرگ کنم ک

وقتی بچم بزرگ شد ازدواج کرد شاید ب فکر خودم میوفتادم....سخته ولی شدنیه 

ما ک زندگیمون خراب شد بچه هامون ایندشون تباه نشه....

خداجونم دخترگلم و پسرم رو درپناه خودت حفظ کن😘😗خدایا به منم خونه خوب و بزرگ بده و منو از زندگی کردن تو یک ساختمون با مادرشوهر راحت کن😢😔الهی امین😚                         😁کاربرقدیمی😂                                     
ازین پولا داشت که با دخترش مستقل میشد

آره راست میگی من زیاد اطلاعات ندارم حداقل اگه کارش رو ادامه میداد میتونست پول جمع کنه یعنی نه مهریه نه پس انداز هیچی قبلا که کار میکرد

انشالله شرایطت بهتر بشه

فعلا عاشق این شده.از شانسش چون کاری نداره اکثرا خونس خاستگارم کم پیدا میشه

بهش بگو جواب رد بده

اون مردک یه خرده عاطفه و عقل نداره

مگه اون باید تعیین کنه؟ 

رابطه مادر فرزندی دو طرفه است

2706