2733
2734
عنوان

شوهرم میگه بچه رو پس بده به باباش

| مشاهده متن کامل بحث + 200399 بازدید | 2100 پست
ب خاطر بچش ازدواج نکنه؟؟؟؟؟؟؟؟تنهایی تاچندسال زندگی کنه؟؟مگه ادم چنددفعه زندگی میکنه ک بخواد تنها بم ...

بله که ازدواج نکنه، دکتر هولاکوییم میگه، میگه وقتی بچه اوردی باید خودتو ملزم کنی برا تربیتش، برا رشدش، برا ایندش، اگه بحث اینه که ادم چندبار دنیا میاد، پس اصلا ازدواج نکنه، از اول تا اخر بره دنبال عشق و حال، ولی وقتی تصمیم به بچه اوردی، یا باید بسوزی بسازی تو زندگیه اولت یا با باید تک و تنها زندگی کنی، اون طفل معصوم چه گناهی کرده که باید حس کنه هیشکی نمیخادش ...

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فرهنگ غلط ایرانی نامادری روبدجلوه دادن ،کی میتونه بگه مادراصلیش اصلاکتکش نزده ،ناآرامیهاهمیشه هست ،ن ...

وای چی میگی اخه . خودت داری میگی مادررر اره مامانم‌منو بزنه اما دست اون نامادری بشکنه 😐😐😐😐 

نفس آقامونم 😌❤
2731
بیچاره بچه💔 اینجا ناپدری اونور نامادری هیچکدوم به فکر بچه نبودین این وسط؟ کسی مخالفه ریپلای نکنه ...

حرفت کاملا بجاست، کی هست که مخالف باشه، پدرو مادر خودخواه، بچه معصوم، آدم جیگرش پاره پاره میشه ...

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

سلام خانم. من تو شرایط مشابه دختر شما بودم. مادرم از پدرم جدا شد و مجددا ازدواج کرد (پدرم از ایران رفت و من الان سالهاست که ندیدمش و خبری ندارم ازش). همسر دوم مادرم در ظاهر با بودن من مشکل نداشت و یک سالی نرمال بود رفتاراش. بعد از یه مدتی واقعا اذیتم میکرد و از لحاظ روحی هم خودم و هم مادرم تحت فشار بودیم. خانواده مادرم هم حمایتی نمیکردن از ما و امکانات مالی هم نداشتیم که جایی بریم. آخرش بعد از چند سال مادرم به خاطر همین فشارها جدا شد از اون آقا. بعد از اون واقعا آزاد شدیم. طفلک دخترتون. خواهش میکنم بهش بگید که همیشه پیشش میمونید و تنهاش نمیذارید. بهش بگید که نگران هیچ چیز نباشه و مادرش مثل شیر پشتش ایستاده و واقعا پشتش باشید. من میدونم چه زجری داره میکشه. من با اون سن کم حاضر بودم برم کار کنم هر کاری تا بتونم خودم و مادرم رو نجات بدم. ببخشید طولانی شد. من کم پیش میاد که کامنت بذارم. اما دخترتون واقعا نیاز داره که باهاش باشید و جدا نشید ازش. بدونه که نمیفرستیدش جای دیگه ای. بازم ببخشید.

ایول دقیقا مادرش هره خیلی معذرت میخام غلط کرده دروغ گرفته. به خاطر دروغ احمقانه یه آدم احمق یه بچه ...

عزیزم استاتر عکس دخترت رو بزار وضعیتت قربون صدقش برو بزار همه بدونن که مادرش دروغ گفته بالآخره جنگ رو باید از یه جایی شروع کنی میگن بعضی وقتا بهترین دفاع حملس پس شروع کن برای بدست آوردن بچت شروع کن تهش یا می‌بری و شوهرت و بچت رو باهم داری یا بازم میبری با بچت زندگی رو ادامه میدی

مادرش نامردی کرده خدا ازش نگذره 

چرا تو حرفات گفتی منو تو عمل انجام شده قرار داده اون دروغ گفت تو که نمیتونی به دل مهربون مادریت دروغ بگی  

2738
روزی هزار بار خودمو نفرین میکنم چرا جدا شدم. کاش هرکی بچه داره به طلاق حتی لحظه ای هم فکر نکنه. بچه ...

وای خدا که بچه های من درسته دو طرف با عشق نگهشون داشتیم و هیچی کم نذاشتیم ولی این ساک لباس که میگی جیگرم اتیش میگیره و سالها سوختم از دیدن این صحنه😭

سلام خانم. من تو شرایط مشابه دختر شما بودم. مادرم از پدرم جدا شد و مجددا ازدواج کرد (پدرم از ایران ر ...

عزییییزم اخیییی چقدر سختی کشیدین، خدا مادرتو خیر بده که آخر جدا شد، فقط یه چیزی، بعد طلاق از کجا امرار معاش میکردین؟

بله اشتباه کرده ازدواج کرده به قول خودتون از اولی چه خیری دیده که از دومی ببینه  البته باید تعه ...

همیشه اینطوری نیست دلیل نمیشه که ادم از ازدواج اول خیر نبینه از دومی هم همینطور من از ازدواج دومم راصیم و همیشه هم میگم کاش از اول سر راه همین قرار میگرفتم شوهرمم همینو میگه کاش از اول تو باهام ازدواج میکردی ی وقتایی ادم با ازدواج دوم به خوشبختی میرسه ولی باید مد نطرش باشه بچه اگه داره از اول حرفاشونو بزنن من از اول گفتم منمو دوتا بچم اگر ی روزی اونا رو نخاستی باید بری از زندگیم با وجودی که عاشق همیم و 5 ساله ازدواج کردیم اما اولویتم بچهامن چون اون بعد من میتونه ی زن دیگه بگیره ولی بچهام واقعن بی کس و تنها میشن و مجبورن با پدر معتادشون زندگی کنن تو سختی و گشنگی

خانمها همیشه همه چی گل و بلبل نیست ،همسایه مانامادری هست که بچه های شوهرشوبزرگ میکنه ولی شکرخدا این ...

شوهر نادان منم همینه.

من با دختراش عالی بودیم. حرفاشون رو به من می زدند.حتی مادرشون دختر بزرگش رو از خونه بیرون کرد، اومده بود پیش ما، اونوقت سر چیز الکی شوهرم دخترش رو تهدید کرد که میذارمت پانسیون، من بغلش کردم گفتم مادر تو دلت هم نترسی هان. تا آخر عمرتون دخترای خودمید. خودم هواتون رو دارم.

ولی از بس مادر و پدر حسود نادون شون کارای غلط کردند، و بچه های طفلک رو تحریک کردند، که دیگه از من بریدند.

دیگه خونه ما هم میان هم من معذبم، هم خودشون.

فقط فقط به خاطر نادونی پدرشون

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
2706