2737
2739
عنوان

شوهرم میگه بچه رو پس بده به باباش

| مشاهده متن کامل بحث + 200395 بازدید | 2100 پست

چند وقت پیشم یه نفر تاپیک زده بود میگفت تو دادگاه خانواده یه پسر ۱۴ساله رو دیده که پدر و مادرش ازدواج کرده بودن و هیچ کدوم اونو نخواستن گفتن باید بره پرورشگاه مادره پسرشو ول کرده بره، پسره دنبالش راه افتاده با التماس که منو نفرستین پرورشگاه قول میدم خودم کار کنم خرجمو دربیارم،

متاسفم که انقدر این چیزا زیاد شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حرفتو قبول دارم  ما کبوتر داشتیم تو حیاط یه گربه اومده بود تو خونه اونا بچه دنیا آورده بود چون ...

یه جوجه گنجشک افتاد تو حیاط مادرش به قرآن اومد دنبالش تا با خودش ببره

اللهم عجل لولیک الفرج
2728
بدون مادر زندگی خوبی داره؟ من واقعا نمیدونم چرا همه تاپیک های شما پست هاتون و... با عقل جور در نمیاد ...

از این بچه مدرسه ای ها زیاده تا آخر بخون میبینی میگن مادر اصلا مسئولیت نداره فقط باید بزاد و بره پی خوشی خودش

ادعاشون هم میشه🤮

یه جوجه گنجشک افتاد تو حیاط مادرش به قرآن اومد دنبالش تا با خودش ببره

آره بخدا حیووناهم عاطفه دارن ولی بعضی از ماها

آخه چطور راضی میشین ک یه بچه بیگناه قربانی انتخاب اشتباه شما بشه مسئولیت پذیر نیستین بیجا میکنین بچه میارین خببببببب

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
2738
از این بچه مدرسه ای ها زیاده تا آخر بخون میبینی میگن مادر اصلا مسئولیت نداره فقط باید بزاد و بره پی ...

این کاربر دریا خانووم قضیه داره. خودشم بچشو میخواد با پرستار و شیر خشک بزرگ کنه

اللهم عجل لولیک الفرج

بدون همسر ارام‌ش شاید باشه ولی بدون بچه هرگز ارامش نداری و در اوج خوشیختی ام که باشی قلبت از تنت کنده شده و ازت دوره

خواهشن منو منشن کنید 😚یعنی چی من نی نی سایت دوستی ندارم 🤨بجز زبون درازا که تا بشون بگی پخ میخان درسته قورتت بدن بقیه منو ریپ بزنن خوشحال میشم
کسی که دنبال بهونه باشه دلیلش رو هم پیدا میکنه که هم خودش رو توجیه کنه و عذاب وجدانش رو کم کنه👌 با ...

دقیقا کسی که بخواد مادری کنه دنبال دلیل و بهونه نیست 

اینا مادری کردن بلد نیستن وجدان ندارن 

منو میگی؟😅 حق بده دوست گلم خیلی عصبی شدم چون چند مورد بچه ی طلاق از نزدیک دیدم واقعا ناراحت کننده ...

ن عشق دلم....باشما نبودم جانان.....

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
بميرم برا بچت اسي ايشلا اينجور بچه ها بختاي خيلي خوب نصيبشون شه لاقل بقيه زندگيشون عاشقونه و قشنگ ب ...

هرچی هم بشه باز کمبود دارن

یکی رو میشناسم هم سن منه دانشگاه فردوسی درس خونده رتبه اش زیر هزار بوده مامان باباش ولی جدا شدن هر کدوم زندگی خودشونو دارن و بچه دار شدن اون خونه پدربزرگ مادریش زندگی میکنه با اینکه درس خونده اس ولی کوه عقده اس من خیلی سعی میکنم شرایطش رو درک کنم ولی بازم ازش بدم میاد اخلاقش وحشتناک شده😢کاش مادر پدرا عاقلانه رفتار کنن یکم هم به فکر بچه هاشون باشن همه چیز دنیا آوردن بچه نیست

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
2706