2733
2739
عنوان

مستاجر

143 بازدید | 12 پست

فرض کنید خونتون رو اجاره دادید و الان نه ماه گذشته و مستاجر کرایه پنج ماه اولو داده بعد اون نداده و شما هم چیزی نگفتید و خواستید فشار نیارید.

تو حیاط پنج شش تا درخت میوه بوده ک از اول گفتید میوه ها نصف نصف

دو تا از درختا رو ک فصلشون تموم شد و اصلا سر نزدین 

الان بعد نه ماه رفتید سر بزنید دو تا درخت ازگیل پر ثمر در حد دویس کیلو بیاید کمی بخواید بچینید طرف با پررویی بگه ما به همه اشناها گفتیم درخت کنار در برا مهمونهاس و درخت وسط مال خودمون.و اون درخت تموم میوه های رسیدس چیده شده باشه

کلا برخوردتون چیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
طرف خودشم میدونه ما کلا شهر دیگه هستیم و پنج ساعت راهه سالی یبار بریم اونجا

داره از رفتارتون که کاملا معلومه خیلی خجالتی و تو رودربایستی میمونین سو استفاده میکنه به نظرم این آدمی که خوبی و نمیفهمه و فکر میکنه وظیفه شماست و انقد پرو تشریف داره از خونتون بیرون کنین البته بعید میدونم که انقد مفت نشسته اونجا به راحتی بره

میشه دعا کنید دیگه امسال باردار بشم خیلی دلم بچه میخواد سقط مکررم شاید خدا صدای یکیتون و شنید🤲
داره از رفتارتون که کاملا معلومه خیلی خجالتی و تو رودربایستی میمونین سو استفاده میکنه به نظرم این آد ...

والا من کلا قراره برج پنج ک قرارداش تمامه تخلیه کنم .از اول خریدم ک تابستونا برم اونجا .امیدوارم پاشه.بلند نشه هم من میرم اونجا دنبال کارای تعمیرات .