2733
2734
عنوان

افغانستان تسلیت🖤

1607 بازدید | 76 پست

‏۵۵ دختر ۷ تا ۹ ساله

در انفجار دبستانی در افغانستان کشته شدند

و بیش از ۱۵۰ دختر حالشان وخیم است.

و صدای هیچ کشوری بلند نشد.

چرا؟؟؟؟

چون آمریکا با طالبان پای میز مذاکره است.

چون اروپا در استانبول با آنها مذاکره میکند.

و لعنت بر حقوق بشر گزینشی

#افغانستان_تسلیت🖤

🌺🌺🌺🌺

نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😔💔🖤🤚

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 

واقعا جگرسوزه... خداوند به پدر و مادرشون صبر بده و اونایی که میتونن کاری کنند و نمیکنند رو بیدار... 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
2738

دوستان کدوم کشور بمباران کرده ؟؟؟

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
2706