2737
2734
عنوان

چرا همه نامرد شدن ؟

172 بازدید | 13 پست

چرا همه نامرد شدن ؟ 

واقعا چرا ؟

چرا وقتی غم و غصه دارن و هزار تا مسیبت دارن رفیقشونیم ولی وقتی خوش هستن و شادن میسکالشونیم ؟

چرا وقتی از ما یه چیزی میخوان کد بسته اون کارو واسشون میکنیم اما وقتی ما یه چیز خیلی کوچیک ازشون میخوایم میشن یه سنگ ؟

واقعا خیلی از ماها زنده ایم چون خودشی حرومه پس چی میشه خودکشی حلال بشه ماهم راحت بشیم 

❤Donyam  ❤A A girl’s smile hides a thousand words, a girl’s tears hide a thousand feelings

مصیبت

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خودکشی برا این حرومه چون کلا آسیب زدن به هر چیزی حتی وجود خودت حرومه تک تک سلولای تو زنده ن ، تو با خودکشی اونا رو میکشی شاید اونا نخوان بمیرم ، به نظرم دوستاتو این آدمای نانردی رو که میگی از زندگیت حذف کن ، منم هم عشقم نامرد بود هم صمیمی ترین دوستم اینجوری بود ینی دوازده سال باهاش دوست بودما ، اصن حتی دعوا هم نکردیم کمکم باهام سرد شد شمارشو عوض کرد اون موقع همش تو سختیاش من پیشش بودم الان کلی دوستای جدید پیدا کرده شاده ، تو اینستا بلاکم کرده با یه پیج دیگه میبینم عکساشو دلم براش تنگ شده ولی الان منم کلی دوستای جدید پیدا کردم که مثه اون نامرد نباشن ، ببین خودمونم کم مقصر نیستیم ، باید شخصیتمونو قوی کنیم وابسته ی آدما نباشیم اهمیت ندیم به نامردیاشون و با عوض کردن آدمای زندگی و شرایط زندگیمون آرامش و لذت رو به زندگیمون برگردونیم

2738
خودکشی برا این حرومه چون کلا آسیب زدن به هر چیزی حتی وجود خودت حرومه تک تک سلولای تو زنده ن ، تو با ...

عشق من روز عروسیمون بهم گفت که همه چی بازی هست و دوسم نداره {راس میگی باید خیلی از ادمای بی ارزش رو از زندگیمون پاک کنیم }

❤Donyam  ❤A A girl’s smile hides a thousand words, a girl’s tears hide a thousand feelings
عشق من روز عروسیمون بهم گفت که همه چی بازی هست و دوسم نداره {راس میگی باید خیلی از ادمای بی ارزش رو ...

خب پس اگه دوستت نداشت چرا باهات ازدواج کرد :) من جای تو بودم همون روز عروسی آبروریزی راه مینداختم میرفتم خونه بابام