2733
2734

💚🌙🌸💖❤️🌷😍💛🧡🌹🍃💜💞🌱

بسم الله الرحمن الرحیم
اللهمّ ارْزُقْنی فیهِ فَضْلَ لَیْلَةِ القَدْرِ وصَیّرْ أموری فیهِ من العُسْرِ الی الیُسْرِ واقْبَلْ مَعاذیری وحُطّ عنّی الذّنب والوِزْرِ یا رؤوفاً بِعبادِهِ الصّالِحین. 

خدایا روزی کن مرا در آن فضیلت شب قدر را وبگردان در آن کارهای مرا از سختی به آسانی وبپذیر عذرهایم وبریز از من گناه وبارگران را ای مهربان به بندگان شایسته خویش.
🌿🌺💫📿🕋🍃💜💕🌱💞❣️🌙
اللهم عجل لولیک الفرج.
ربنا فی الدنیا حسنه و فی الاخره حسنه و قنا عذاب النار.
خدایا به حق این ماه نورانی توفیق و شیرینی عبادتت رو به ما بچشان و گناهان ما رو ببخش و به همه سلامتی و خیر و برکت و خوشبختی بده

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.

@rahaa98

سلام نازنینم.دعای روز ۲۷ ماه مبارک رمضان.❤️❤️❤️

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🙏🙏

ان شاالله به حق این ماه عزیز حاجت روا بشی به زودی زود و همیشه سلامت و شاد و خوشبخت باشی در کنار عزیزانت.

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.💚🌸💖❤️

2731
ان شاالله به حق این ماه عزیز حاجت روا بشی به زودی زود و همیشه سلامت و شاد و خوشبخت باشی در کنار عزیز ...

الهی آمین 🙏 🙏 

ممنون از دعای خیر شما 

همچنین برای شما 🌷

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
الهی آمین 🙏 🙏  ممنون از دعای خیر شما  همچنین برای شما 🌷

خیلی ممنونم عزیزدلم.الهی بهترینها همیشه براتون رقم بخوره.💖❤️🌸💖❤️💚💛