2733
2739
عنوان

بیهوشی کودک

124 بازدید | 20 پست

سلام خانما کسی بوده اینجا دندونهای بچه شو با بیهوشی درست کرده باشن اگه تجربه ای دارین لطفا بگین ؟ 

《می گویند :عشق خدآ به همه یکسان است ولی من میگویم مرا بیشتر از همه دوست دارد واگرنه به همه یکی مثل تو میداد》    
چرا با بیهوشی؟؟؟ چند سالشع)؟؟؟

۲.۵ چون اصلا همکاری نمیکنه و دندوناش حتما باید درست بشه 

《می گویند :عشق خدآ به همه یکسان است ولی من میگویم مرا بیشتر از همه دوست دارد واگرنه به همه یکی مثل تو میداد》    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ای وای چه زود خراب شده☹

عید افتاد دندونش شکست عصب دندونش مشخصه باید عصب کشی بشه  و چون گفتن با بیهوشی منم گفتم هر چی خراب داره درست کنن 

2740
اره دیگه یه دفعه راحت میشی اسمش مهراده؟؟😍😍😍

بله عزیزم 

من یه نفزو از نزدیک دیدم که اینکارو کردن ولی بچه خودن نه 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
خدا حفظش کنه اسم پسر منم مهراده

ممنونم عزیزم .ای جانم خدا حفظ کنه گل پسرت رو

من یه نفزو از نزدیک دیدم که اینکارو کردن ولی بچه خودن نه 

ممنون بزرگسال نه بچه کوچیک 

ممنون بزرگسال نه بچه کوچیک 

بله بچه کوچیک 

مگه بزرگسالم با بیهوشی انجام میدن؟ 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
بله بچه کوچیک  مگه بزرگسالم با بیهوشی انجام میدن؟

بله عزیزم اونایی که فوبیا دارن براشون با آرامبخش انجام میدن .بچه ای که میگین چند سالش بوده؟