2733
2739

سه ساعتم التماس میکنیم مشکلت چیه 

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بپرس عزیز

ببینید من ی پیج فن زدم الان بعد س روز اینستا منو انداخته بیرون مجددا هم ک وارد میشه اجازه نمیده و میگه تخلفی صورت گرفته یا میگه ک آیدی و رمز معتبر نیست

از یکی هم پرسیدم گفتن هک شده واینکه 

ی پست گذاشته بودم ک حذف شده وتو اون سه روز 150 فالور داشته ک اونم یهو تبدیل شده ب 20تا

2731
 فرستادم 

عزیز اینستای خیلییییییا اینطوری شده اینستا مشکل داره

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 
ببینید من ی پیج فن زدم الان بعد س روز اینستا منو انداخته بیرون مجددا هم ک وارد میشه اجازه نمیده و می ...

حتما شمارو بلاک کردن و پیجتون پریده یا اینکه پست غیر اخلاقی گذاشتین. 

سرگرم خودت_عاشق احوال *خودت* باش♡.
2738
نمیشه درستش کرد؟ 

فکر نکنم بشه 

این چند روز به تاپیکا دقت کرده باشی خیلیا میگن اینستا اینجوری شده