2737
2739
سلام دوستان من اطلاعاتی درباره هورمون رشد می خواستم کوچولوتون چند وقته میزنه و تو مدت هورمون درمانی رشدش به چه شکل بوده دکتر از عوارش هورمون چی بهتون گفته ایا عوارض خیلی بدی داره ؟
سلام فرناز جون خوبی؟ دختر گلت خوبه؟ یه بار برات پیام فرستادم نمیدونم گرفتی یا نه؟ دخترت برا ازمایش کدام ازمایشگاه بردیش؟چطوریه ازمایشش؟من فردا پسرم را باید ببرم دانشبد برا آزش اگر اطلاعاتی داری بهم خبر بده نتیجه ازمایش دخترت چطور بود؟ ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانم فرناز اگه نی نی سایت هستید نبشه جواب بدید نی نی متن شبر تو خواب میخوره به راهنماییتوم نیاز دارم

خدایا ریفلاکس دخترمو خوب کن خدایا هوای همه نی نی ها رو داشته باش تبکر تولد دخترمه براش دعا کنید خاله ها
2728
نه عزیزم هورمون رشد چیز دیگه ای هست d3 ویتامین دی هست

فرناز جون اگه گاهی نی نی سایت سر میزنید جواب بدید لطفا درمورد شیر خوردن تو خواب دخترم سوال دارم

خدایا ریفلاکس دخترمو خوب کن خدایا هوای همه نی نی ها رو داشته باش تبکر تولد دخترمه براش دعا کنید خاله ها