2737
2734
عنوان

چرا اکثرا ناراحتن....

120 بازدید | 16 پست

چرا اکثرا تو سایت حالشون خرابه....اخه خدا چرا اینجوری میکنه دلم میخواد ی امشب خدا ب همه حال بده حال همه رو خوب کنه...خدا جون ب خدا هیچی نمیشه خسته شدم انقدر با استرس و دعا خوابیدن ک قراره فردا چی بشه  

·•●✿●•·

بگذار هر ثانیه، حالِ تو خوب باشد ،

بگذار رفتنی ها بروند

و ماندنی ها بمانند.

تو لبخندت را بزن ، انگار نه انگار ...

حالِ خوبِ خودت را به هیچ اتفاق

و شرایط و شخصی گره نزن !

بی واسطه خوب باش ،

بی واسطه شادی کن و بی واسطه بخند ...

شک نکن ؛ تو که خوب باشی ؛

همه چیز خوب می شود ،

خوب تر از چیزی که فکرش را میکنی ...

✍ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فقط تو سایت نیس همه  ملت حالشون خرابه ۹۰ درصدشون

🌸🍃من روزهای خوب را ،
من آرزویِ تمامِ مردمِ سرزمینم را آرزو می کنم ...
و می دانم که یکی از این روزهای بهاری ،تمامِ اتفاقاتِ خوب ، خواهند افتاد و درختانِ تحول ، جوانه خواهند زد
من بالای آسمانِ این شهر ، خدایی دیده ام که هر غیر ممکنی را ممکن می کند ،
می دانم روزی می رسد که خاطراتِ روزهای سخت را مرور خواهیم کرد ، نفسی عمیق خواهیم کشید و آرام , زمزمه خواهیم کرد ؛ " تمام شد " ...
من به معجزه ی امید و عشق ،
من به بزرگیِ پروردگارم،،،
ایمان دارم... 🍃🌸

انشالله به آنچه شایستگی شماست خواهید رسید

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌🌹

هر کی داره به درد خودش میسوزه به خاطر همین 

ب خدا خیلیا رو دیدم عالی دارن زندگی میکنن اخه چرا خداجون دوساله هرچی بلاس رو سر ما اوار کردی واقعا نمیدونم چرا

2740

منم همش استرس الکی دارم امشب رفتم خونه ی خواهر شوهرم همشون ناراحت بودند تو خودشون بودند منم حالم خرابتر شد برگشتم😕

اسمم یه شخصیت کارتونی هست و اونطوری که شما فکر میکنید تلفظ نمیشه لطفا سوال نفرمائید متشکرم🤨
منم همش استرس الکی دارم امشب رفتم خونه ی خواهر شوهرم همشون ناراحت بودند تو خودشون بودند منم حالم خرا ...

عزیزززممم.میدونم خیلی سخته دلم ی عالمه گریه میخواد ی عالمه ها

بازم صبر کنیم ببینم تا کجا تموم میشه فقط بخند من ک فقط زورکی میخندم

چاره نداریم دیگه اخه 

الکی نخندیم چکار کنیم 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
عزیزززممم.میدونم خیلی سخته دلم ی عالمه گریه میخواد ی عالمه ها

من جدیدا هرکسی که میمیره براش گریه میکنم  نمیدونم چم شده

اسمم یه شخصیت کارتونی هست و اونطوری که شما فکر میکنید تلفظ نمیشه لطفا سوال نفرمائید متشکرم🤨
2706