2752
2734
عنوان

بیاین خاطره شب عروسیم براتون تعریف کنم ببینین بدشانس تراز منم هست😑

| مشاهده متن کامل بحث + 325257 بازدید | 1258 پست
شب عروسی من بارون شدید اومد سیل راه افتاد همه همکارای شوهرم دم در به ردیف وایستاده بودن میخواستم برم ...

به خاطر این که برای یکی از فامیلامون همچین چیزی پیش اومد 

هم من هم دورو بریامون همه عروسیمون شلوار جذب سفید پوشیدیم راحت

خب خداروشكر...اينم خيلي خوبه عصباني نشه كتك نزنه

ن اصلا عصبانی نمیشه

تو بچه داری ام کمکم میکنه

بداخلاق نیست

هر روزم دوستت دارم از زبونش نمیافته

با اینکه خیلی کم رابط.ه داریم ولی اصلا بهم فشار نمیاره

اینم از خوبیاش😊♥️

♥️💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آخه دختر خوب اپیلاسیون که روز عروسی نمیکنن حداقل 2 روز قبلش باید اپلی میکردی بعدم لنز واسه اولین بار ...

موافقم با حرفات ولی منم اولین بار تو عروسیم لنز گذاشتم.فقط هر چن دقیقه. یه بار تار میدیدم که نگو لنز تکون میخورده تو چشمم.یه عروسی دیگه گذاشتم دیدم اصلا اونجوری نبود شاید از استرس بوده.بعدشم لنزو انداختم رفت.

وا عجب ادمی بوده

☹️نامردی بودکه دومی نداشت

آدمک خرنشی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند.....    آن خدایی که بزرگش خواندی مثل توتنهاست بخند..... (دوستای مجازیم تروخدا هرکدومتون تونستید برای آرامش دل خستم دعاکنید) 
😑😁😁😁😭😭😭😭گنا دارم خودم یادم‌میاد دلم‌میخوا سرم‌بکوبم به دیوار

پس یه نفر بدشانس تراز منم بوده

منم شب عروسی تو سالن اومدم در شیشه شامپاین و باز کنم ریخت رو لباسم دامن لباسم کثیف شد شامپاین ریختیم توی جامها کج شدن نزدیک بود بریزن بدتراز همش این که موقع ریختن شامپاین رو لباسم اخم کردم الان ک فیلمو میبینم همش دامنه رو تو دست گرفتم و اخم کردم😭😭😭