2752
2734
عنوان

بیاین خاطره شب عروسیم براتون تعریف کنم ببینین بدشانس تراز منم هست😑

| مشاهده متن کامل بحث + 325257 بازدید | 1258 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی خیلی بد شانسی اوردی واقعاا😂

با اجازت من این متن رو بزارم 

دوستان مشاوره کودک و نوجوان هستم و در هر زمینه ای مشکلی باشه مشاوره میدم و جلسه اول رایگانه اگر راضی بودین جلسات بعدی رو ادامه میدیم 

https://chat.whatsapp.com/ClTEjW81yBFJVI7Z4Q4OnJ 

اینم لینک گروه واتساپ

بیا گره بزنیم رشته امیدمان را به انگشت سبابه خدا؛ او هیچگاه ما را میان حادثه رها نمی‌کند❤️ پسرم باراد دنیای مامانشه ☺️👶🏻
2731
اره اخلاقش که گندبود هم خودش هم خانوادش حتی گف دست به زنم شاید داشته باشم یه چندروز قبل اینکه نامزدی ...

سوره احزابوهرقدرتونستی بخون برای خوشبخت شدنه ازاولی که شانس نیاوردی لااقل این یکی ادم دربیادانشاالله خوشبخت بشی

خودش خیلی خوبه از همه نظر ولی خانوادش بد رو اعصابن شب و روز واسه من نگذاشتن از دستشون تپش قلب گرفتم ...

بنظر من هرچی شماره از خانواده شوهرت داری حذفشون کن اگه اینستا داری انفالوشون کن من این کارو کردم یکم راحت ترشدم .وقتی توی جمعشون هستی کم صحبت کن درمورد زندگیت درمورد زندگی بقیه هم حرفی نزن فقط ب این فکر کن باید احترامتو داشته باشن تازه عروسی

نامزدم بود 7ماه نشون بودیم بعد7ماه 4روز مونده به عقد بااینکه خرید رفته بودیم لباس کیف وکفش ازمایش حل ...

عزیزم هر پستی ازت دیدم آرزوی خوشبختی کردم انشالله بهترینا نصب قلب شکسته ات بشه الان دلت خیلی پاکه دعا کن زیااادد حتما ب اون چیزی ک میخوای میرسی 😘😘

تورو خداناراحت نشو دوست عزیز ول چی کار کنن نتونستم باور کنم.مگه میشه خودت تاریخ عروسیتو ندونی بعد بر ...

چندماه قبلش تاریخ عروسیمو مشخص کردیم حتی لباس پروف کردم بیعانه ارایشگاهم دادیم ولی پسرعمم فوت کرد همه چی موند بعدم جریانات دیگه ای پیش اومد ک عروسیم اینطوری شد