2737
2739
عنوان

بیاین خاطره شب عروسیم براتون تعریف کنم ببینین بدشانس تراز منم هست😑

| مشاهده متن کامل بحث + 325134 بازدید | 1258 پست
چجوری توضیح بدم  اول اینکه یه مدل رابطه داشتیم اصلاااا خون نیومد و من خیلی ترسیدم و شوهرم هیچی ...

اره راست میگی استرسش زیاده چون جاافتاده برامون ک باید خون بیاد.

من همیشه برام سوالهه متاهلاجواب بدید شب عروسی اول میریدحموم بعدعملیاته ؟یااول بااون حجم ارایش و شنیون انجام میدید بعدمیریدحموم؟!

شاید بپرسیداین دختربا24سال سن هنوز نمیدونه😳

البته ببخشیددابابت مطرح کردن سوالم

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖

روز عقدم رفتم یه آرایشگر پدمدعا

اول که همش ور زد و...

این چه چشمی چه ابرویی ..همش زشته اینجات کجه و...

آخر سر هم شده بودم عین دخترای 5 ساله که رفتن سر لوازم مامانشون

چشمام که پف داشت 

ابرو تابه تا و...

موهام وز

عکسهای عقدمو قایم کردم

سر عروسیم رفتم گشتم یه آرایشگاه خوب 

این بار برام تجربه شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من که پری بودم دقیق روز عروسی🤣🤣🤣🤣

تو استثنابودی😀 ولی خوب نیست پریود باشی از درد هلاک میشی

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖

منم از خاطره های عروسیم بگم.

اول اینکه موهام دکلره کرده بودم قبلش ولی خیلی بدرنگ دراومده بود اصلا به دلم نشست. دخترخالم که قبلا آرایشگر بود شب عروسی که اومد خونمون یه رنگ قهوه ای تیره گذاشت رو موهام.فکر کنید ساعت ۱ شب یه حنابندون ساده خودمونی با خاله هام گرفتیم من با موی رنگ شده و پیچیده نشستم رو صندلی و حنا میزارم .ولی خیلی خنده دار بود. بعد خواستم برم حموم که شیو کنم و موهام بشورم دخترخالم گفت خودم اپیلاسون میکنمت.چشمتون روز بد نبینه، اول از  همه از زیربغلم شروع کرد. زیربغلم پوستش کِش اومد و کبود شد و خون اومد .تا فرداش کلا سیاه و کبود شده بود.فرداش رفتنی آرایشگاه اینقدر کرم زده بودم که کبودیش کمرنگ بشه.به خواهرام هم گفتم تو تالار یادم بندازید موقع رقص دستم بالا نبرم. ماشین عروس اجاره ای بود.سوار که شدیم تا ده دقیقه خوب بود بعدش مدام خاموش میشد.یعنی ۵ دقیقه راه میرفتیم هی خاموش و روشن. وای شوهرم چقدر استرس گرفته بود بیچاره.استرس اینکه بعد تالار که همه میافتن دنبال ماشین عروس .ماشین خاموش بشه و راه نره. ولی خدا رو شکر اصلا خاموش نشد 

تو استثنابودی😀 ولی خوب نیست پریود باشی از درد هلاک میشی

همه چی خوب بود از نظر سنی منم ۱۸ سالمه ولی مشکلی نبود فقط یهو با لباس عروس پری شدم  فرار کردم پایین خوبه دی وضعیت کرونا بد بود فقط فامیلای نزدیک بودن وگرنه ابروم میرف

دخترم همه زندگیمه😍😍
همه چی خوب بود از نظر سنی منم ۱۸ سالمه ولی مشکلی نبود فقط یهو با لباس عروس پری شدم  فرار کردم پ ...

اکه هی بهت شوک واردشدهه پس

2738

برای من ارایشم خوب بود، لباسم عالی بود، هتل همه چیزش خوب بود... خانواده شوهرم سر یک مسئله ای که از اول خواستگاری خودشون مطرحش کرده بودن و ما هم رعایت کرده بودیم تو جشن، ولی فک گ فامیلشون گفته بودن بده و... باهامون دعوا مردن... کوفتم شد. گریه کردم...بعد عروسیم باهامون قهر بودن.... وای تا نزدیک یک سال بعد اسم عروسی میومد من اشک تو چشام حلقه میزد بغضم میگرفت... امان از ادمای سست عنصر و دهن بین

میگم استارتر یعنی اگه لباست و لاکت و اپیلاسیون بدنت و همممه چی هم عالی بود مث جشن من،بازم نمیشد قول داد بهت خوش میگذشت... شب عروسی انگار همه باید بدبختی بکشن و فقط یه لبخند تصنعی بزنن

منم شب عروسیم یکی از بدترین شب‌های زندگیم بود.

عروسی رو‌ که تو خونه خودمون یعنی خونه عروس و دوماد گرفتن .جهازو مجبورشدیم بعد عروسی بچینیم .هزارتا مهمون عین بلانسبت گوسفند ریخته بودن تو خونه  ولی حاضر نشدن تالار بگیرن واسه بچه اولشون!!!شبم که مهمونا رفتن مادر شوهر پدرشوهر و خواهرشوهرهام و چندتا مهمون دیگ موندن و همونجا خوابیدن !!! هنوزم یادم‌میفته اصابم خورد میشه .خدا ازشون نگذره .

فکر کن فردای عروسیت پاشی بری دستشویی با شوهر خاله شوهرت تو در دستشویی چشم تو چش شی!!!

هیچوقت نمیبخشمشون . منم نمی‌دونستم اونا قراره شب بمونن که حداقل ما اون شب می‌رفتیم هتل!!

ما صیغه نبودیم حتی حق حرف زدنم باهم نداشتیم قرارم نبود 7ماه نشون بمونم چون خواستگاریم افتاد قبل محرم ...

اها چه پسره بیشعوری بوده غصه نخورعزیزم اون بدردزندگی نمیخورده خوب شدنرفتین زیریه سقف پس فردایه مهرطلاقم میخوردتوشناسنامت الان دیگه فراموشش کن بچسب به زندگیت مطمئن باش خدایکی هزارباربهترازاونوسرراهت قرارمیده 

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 
یعنی اگه عقد نمی شدین ، چکار می کردن پدرتون با اون چک؟

میزاشت اجرا

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 
اکه هی بهت شوک واردشدهه پس

اره حس کردم دارم پریود میشم خودم خندم گرفته بود بعد شوهرم اومد گف چیشد پس چقد خوشحالی گفتم پری شدم گفت پس چون در رفتی ذوق میکنی🤣

دخترم همه زندگیمه😍😍
2706