2752
2734
عنوان

بیاین خاطره شب عروسیم براتون تعریف کنم ببینین بدشانس تراز منم هست😑

| مشاهده متن کامل بحث + 325288 بازدید | 1258 پست
اره واقعا من ازخدا فقط یه روز یه روز میخوام باوحید زندگی کنم حسرتش فک کنم تاعمردارم به دلم بمونه 4رو ...

الهی بگردم 🥺♥️ چقدددد دلم گرفت

انشاءالله ک هر چی خیر و صلاحته ب بهترین شکل برات اتفاق بیوفته 🌻

تیکر تولدشه :)♥️🎂🍃.                                            تو زندگیتون دنبال آدم هاي سیر باشید ! سیر از پول ، سیر از مهموني ، سیر از جنس مخالف ، سیر از خوشي هاي موقت ! ✨🔥آدم هاي گشنه فقط به روحتون آسیب میزنن - دختر و پسر هم نداره -🔪🍃

اول لبخند زدم ولی بعد دیدن سن و بچه و الانم عشق به کس دیگه حالم گرفته شد .عزیزم هرچه بود گذشت بفکر زندیگت باش پخته تر میشی متوجه میشی فقط خانوات مهمن.بهش فکر نکن که بخوای خوابشوببینی.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ببخشیداولی طرف خیلی بیشرف بوده که همچین کاری باهات کرده 

ازبیشرف اونورتربودهم خودش هم خانوادش فقط منتظرم ببینم چوب خدارو چجوری میخورن همین 

آدمک خرنشی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند.....    آن خدایی که بزرگش خواندی مثل توتنهاست بخند..... (دوستای مجازیم تروخدا هرکدومتون تونستید برای آرامش دل خستم دعاکنید) 
الهی بگردم 🥺♥️ چقدددد دلم گرفت انشاءالله ک هر چی خیر و صلاحته ب بهترین شکل برات اتفاق بیوفته ...

مرسی عزیزم ببخشید ناراحتت کردم انشاله برای توام بهترینا رقم بخوره به حق این شبای عزیز🌹🌹🌹🌹🌹

آدمک خرنشی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند.....    آن خدایی که بزرگش خواندی مثل توتنهاست بخند..... (دوستای مجازیم تروخدا هرکدومتون تونستید برای آرامش دل خستم دعاکنید) 
واي خدااااا ، ببخشيد ولي كلي خنديدم خدا عمرت بده😂😂😂

نوش جونت😂😂😂

دیشب با خدا دعوایم شد ... باهم قهر کردیم فکر کردم دیگر مرا دوست ندارد رفتم گوشه ای نشستم چند قطره اشک ریختم وخوابم برد صبح که بیدار شدم مادرم گفت . نمیدانی از دیشب تا صبح چه بارانی می امد...
شب عروسی من بارون شدید اومد سیل راه افتاد همه همکارای شوهرم دم در به ردیف وایستاده بودن میخواستم برم ...

به نظرم همه ی عروسا اگه روز عروسی شون یه ساپورت سفید بپوشن خیلی خوب میشه .منم شب عروسیم چندتا عوضی دعوا شون شد خدا رحم کرد من اون وسط میخواستم بشینم تو ماشین عروس نیفتادم وگرنه دو تا پام میرفت  هوا .وای خیلی بد میشد 

ازبیشرف اونورتربودهم خودش هم خانوادش فقط منتظرم ببینم چوب خدارو چجوری میخورن همین 

خدابزرگه گلم غصه نخور مطمئن باش آب خوش ازگلوش پایین نمیره ولی یه سوال چطورپدرومادرت گذاشتن نامزدبمونین وزودترعقدنکردن منوخواستن تامحضرابازمیشه سه روزصیغه کنن بابام یه میلیاردچک ازشون گرفت بعد عقدم دادبه خودشون 

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 
قشنگ معلومه شوهر بنده خداش کمبود محبت داره از طرف همسرش همش دنبال جلب توجه هست

خیلیا اینجورین خیلیا هم برعکس 😞

نامردیه

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت .من عاشق ائمه هستم ۵ سال پیش نیمه شعبان ولی همه جا جشن بود و حس خوب فهمیدم باردارم و خدا بهم پسرمو داد بعد از بارداری خارج از رحم و با فقط یک لوله خدا معجزه کرد واسم و امام زمان بهم عیدی دادن حال‌ام روز مادر حضرت زهرا بهم عیدی دادن و فهمیدم دوباره باردارم وقتی که یک سال و نیم منتظر بودم و دکترا میگفتن با یه لوله شانس بارداری ۵۰ درصده خدا چیزیو بخواد میشه  فقط بنظرم رمزش اینه که ناشکر نباشی حتی تو بدترین شرایط وقتی اولین بارداریم تو حرم امام رضا فهمیدم ناموفقه صدبار به خودم گفتم فقط شکر کن و ناشکری هم حالتو بد میکنه و هم شرایط و سخت تر الان فقط خداراشکر میکنم و زندگیمو سپردم به خودش با اینکه مشکلاتم زیاده (میشه واسه سالم بودن نی نیم صلوات بفرستین  )
شمام تعریف کنین😁💔اروم بگیرم من لاقل

من روزعروسیم روزه بودم ماه رمضان نبوداا...یهویی اومدن گفتن امشب عروسیه ساعت3بعداظهر ن وقت ارایشگاهی ن لباس عروسی هیچی ب هیچی ی ارایشگاه پیداکردن ساعت5بعداظهررفتم ارایشگاه تا8امادم کرد اونم با یه ارایش و مدل موی داغون خونه هم ک منوبردن هیچکس نبود خاله همسرم بود و مادرم حتی مادرشوهرم نبود ی شام خوردیمو تمام خیلی مسخره بود عروسی من باهمه فرق داشت حتی دست گل هم نداشتم

2706