2733
2734

🌙💚😍🍃🌹💖🌸🌷💕❤️💛📿🧡🌱

بسم الله الرحمن الرحیم
اللهمّ اجْعَل سَعْیی فیهِ مَشْکوراً وذَنْبی فیهِ مَغْفوراً وعَملی فیهِ مَقْبولاً وعَیْبی فیهِ مَسْتوراً یا أسْمَعِ السّامعین. 

خدایا قرار بده کوشش مرا در این ماه قدردانی شده وگناه مرا در این ماه آمرزیده وکردارم را در آن مورد قبول وعیب مرا در آن پوشیده‌ای شنواترین شنوایان.
💚🌙💛🌹🕋📿💕💖🌸🌷🍃🌺
اللهم عجل لولیک الفرج.
خدایا به حق این ماه پربرکت و عزیز و نورانی همه مریض‌ها رو شفا بده و به زندگی همه سلامتی و خیر و برکت عطا کن و از گناهان ما بگذر به حق مهربانی‌ات و توفیق عبادتت رو به ما بده.
🌙💫💜🌺🕋🧡💚💖🌸❤️🌷🌱

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.

@rahaa98

سلام عزیزم.نماز و روزه‌هات قبول.دعای روز ۲۶ ماه مبارک رمضان.❤️💖🌸🌙💚

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم التماس دعا 😔❤

سلام عزیزدلم.محتاجم به دعا.الهی به حق این ماه عزیز و نورانی حاجت روا بشی به زودی زود و همیشه سلامت و شاد و خوشبخت باشی در کنار عزیزانت.💖🌸❤️💚💕

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.

2731
مچکرم گلم 😔💔

خواهش میکنم نازنینم.تو رو خدا ناراحت نباش عزیزدلم.درست میشه همه چیز.برات ۱۰۰ صلوات میفرستم.الهی خدا دلت رو با معجزه‌های قشنگش شاد کنه.❤️💚💖💕

خواهش میکنم نازنینم.تو رو خدا ناراحت نباش عزیزدلم.درست میشه همه چیز.برات ۱۰۰ صلوات میفرستم.الهی خدا ...

مچکرم لطف میکنی ان شاءالله که هر چی از خدا میخوای خدا بهت بده دلت شاد باشه 😭

این زمین هر طور بگرده ،مقصد قلب من قطعا تویی ❤
مچکرم لطف میکنی ان شاءالله که هر چی از خدا میخوای خدا بهت بده دلت شاد باشه 😭

قربونت برم عزیزم.ممنونم از دعای دل‌نشینت.هم چنین خودت.ان شاالله به حق این ماه نورانی و عزیز همیشه دلت شاد و تنت سلامت باشه و حاجات دلت خیلی خیلی زود برآورده بشند.💖💖💖💖

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.

2738
قربونت برم عزیزم.ممنونم از دعای دل‌نشینت.هم چنین خودت.ان شاالله به حق این ماه نورانی و عزیز همیشه دل ...

فدات بشم مچکرم آبجی ❤❤🌺

فدات بشم مچکرم آبجی ❤❤🌺

😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘❤️❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍💖💖💖💖💖🌸🌸🌸🌸

خودت گلی عزیزم ❤❤❤❤😘😘😘😘😘🌺🌺🌺🌺

فدات بشم عزیزدلم.خیلی خوش قلب و مهربونی.الهی مهر خدا پای آرزوهات باشه.اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.😘😘😘😘😍😍😍😍💚💚❤️❤️❤️🌸🌸🌸🌸🌸💖💖💖💖💕💕💕😘😘😍🌹🌹

فدات بشم عزیزدلم.خیلی خوش قلب و مهربونی.الهی مهر خدا پای آرزوهات باشه.اللهم صلی علی محمد و آل محمد و ...

دورت بگردم آبجی جان.. لطف داری عزیز دلم ...مچکرم دعام کن خیلی محتاجم 😊❤❤❤❤🌺🌺🌺🌺🌹🌹🌹💕💕💕🌷🌷🌷🌷😘😘😘😘

امروز روز ۲۶ ماه رمضونه؟

سلام نازنینم.نه عزیزم امروز ۲۸ ماه رمضانه.❤️❤️❤️