2752
2734
عنوان

ب نظرتون انگشتم بخیه میخواد ..دلش ندارید نیاید😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 381 بازدید | 43 پست

نه من باشم نمیزنم خودش زود تر خوب میشه

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)
منم یه دفه دستم برید خون نمی اومد ولی فاصله افتاده بود ای میسوختا دیرم خوب شد

اولش خیلی خون اومد 😥

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا چ جور بخیه میزنن بی حس میکنن

برو بیمارستان برات بخیه میزنن خودتم نمیفهمی فقط تا عفونت نکرده برو

خــــــــــدایا فرزندم را  سالـــــم به مــــــن ببخش. برای سلامـــتی تو راهیــــم دعا کنیـــد🥰😘😍
2731
فک کنم  به احتمال زیاد اره با چی بریدی

پایه روشویی مون ترک داره اومدم پشتش طرف مایع دسشویی بردارم گیر کرد به اون ترک پایه

اره منم اولش خیلی خون اومد فک کردم انگشتم کلا بریده😶

پس منم بخیه نزنم بچه کوچیکم دارم مدام باید دست بشورم تواین کرونا😥😥

عزیزم من انگشت اشارم بریدم با چاقو اَره ای چهارتا بخیه خورد برو توهم تا بیشتر ازین میکروب نکشیده

خــــــــــدایا فرزندم را  سالـــــم به مــــــن ببخش. برای سلامـــتی تو راهیــــم دعا کنیـــد🥰😘😍
عزیزم من انگشت اشارم بریدم با چاقو اَره ای چهارتا بخیه خورد برو توهم تا بیشتر ازین میکروب نکشیده

باشه میرم 😥❤❤

2706