2737
2734

عزیزم برای گذاشتن آی یو دی باید حتما زایمان داشته باشی من هم دارمش . دکتر فهیمه ثابت بریم آی یو دی گذاشتند . برای من بدون عوارض بوده و از بهترین کیفیت دستگاه های موجود توی بازار استفاده می کنند . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم برای گذاشتن آی یو دی باید حتما زایمان داشته باشی من هم دارمش . دکتر فهیمه ثابت بریم آی یو دی گ ...

آخه مادر من سزارین کرده و تا حالا زایمان طبیعی نداشته اما آی یو دی براش گذاشتن...

فقط ربطشو به زایمان کردن نمیدونم چیه

ینی منی ک بچه ندارم چرا برام کار نمیذارنش؟ اینه سوالم...چون نمیخوام قرصای ضد بارداری بخورم و از کاندوم هم خوشم نمیاد زیاد بخاطر همین آی یو دی مد نظرم بود 

2728

عزیزم اشکالش اینه که ممکنه موقع اندازه گیری رحم، رحم سوراخ بشه و باعث نازایی بشه واسه همین میگن حداقل یک بچه رو داشته باشن که اگر چنین اتفاقی افتاد ناراحتی و پشیمونی به بار نیاد. ولی من هم تازه ازدواج کردم و قصد دارم بذارم هنوز هم میترسم و به نتیجه نرسیدم که بذارم یا نه اگر شما به نتیجه ای رسیدید لطفا منو هم در جریان بذارید. ضمنا اگر بعد از گذاشتنش ۶ماه یه بار چکاب نرید ممکنه درگیر عفونت بشید که اونم میگن باعث نازایی میشه