2737
2739

خانم ها شما ويارتون چجوري بود؟ جنسيت بچه هاتون به ويارتون مربوط بود يا نه؟ 

خدايا يجوري كمكم كن كه يادم بره ، چقدررر تو زندگيم اشتباه كردم خدايا تو هدايتم كن 

ویار و استفراغ شدید. دختر

اما ویار شدید و ‌پسر هم دیدم

خیلی مرتبط نیست

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ویار و استفراغ شدید. دختر اما ویار شدید و ‌پسر هم دیدم خیلی مرتبط نیست

اسم پروفايلتون چه جالبه😊 

ويار به ترشي و شيريني شنيدم ربط داره، درسته؟ 

خدايا يجوري كمكم كن كه يادم بره ، چقدررر تو زندگيم اشتباه كردم خدايا تو هدايتم كن 

من متوستم نه چیزای شیرین دلم میخواد نه ترش یه کم فقط شاید گاهی شیرینی تر ببینم یا حرفشو بزنم دلم بخواد همین جنسیتشم احتمالی گفتن دختره دقیق معلومنیست ولی من قبل بارداری چیزای خیلی ترش مثله قرقروت میخوردم اصلا ترشم نمیکرد چون زیاد خورده بودم عادی شده بود برام ولی الان بخورم همچین ترشم میکنه واینکه مثله قبل بارداریم درموردش حرف میزنم دهنم اب نمیوفته 

خدایا شکرت که بهم نی نی سالم دادی  1399\10\30 مثبت شد بی بی چکم  
2738
من سر پسرم خیییییلی راحت بودم اینو ویارم افتضاحه، دختره

خدا حفظتون كنه 

سخته اشتهاي ادمم كور ميشه

اسم پروفايلتون چه جالبه😊  ويار به ترشي و شيريني شنيدم ربط داره، درسته؟

سپاس😊🙏

منم میشنیدم ولی راستش نمیدونم

کلا به این چیزا اعتقاد ندارم

من خودم ویار به چیزی نداشتم هر بار یه چیزی

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

نداشتم ویار

من همیشه ترشی و شوری دوس دارم

نی نی پسره

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
من متوستم نه چیزای شیرین دلم میخواد نه ترش یه کم فقط شاید گاهی شیرینی تر ببینم یا حرفشو بزنم دلم بخو ...

پس ميل اتون به شيريني هست، احتمالا ني ني خوشگل دختره

خدا حفظ اتون كنه🙏🏻

من چون اعتقادی ندارم و خلافش زباد دیدم، چیزی نمیگم

ولی به سوال دارم

من چند هفته س واقعا موقع چرخش در رختخواب، وقتی ازین پهلو ب اون پههلو میخوام بشم،  استخونای لگنم صدا میده! چرا اخه؟ کسی میدونه؟

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2706