2737
2739
عنوان

خیلی جالبه برام😏😏😒😒

394 بازدید | 18 پست

خیلی دیدم تاپیک زدن با شوهرم قهرم باهاش حرف بزنم الان یا نزنم

باردار بشم الان یانشم

طلاق بگیرم یا بمونم

خیلی جالب بدونم واقعا نظر مابراشون مهمه یانه فقط میخوان ی تاپیک زده باشن  

چون راجع ب این مسئله های ب این مهمی نمیشه از ماها ک اصن قیافه طرف رو حتی ندیدیم و اصن نمیدونم چه زندگی داره مشورت گرفت

💔من دختر روز ای تنهایی باهرعذاب تازه جنگیدم از غصه فردا نگو بامن که روز ای بدتراینم دیدم💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه گوش نمیکنه میخواد بیشتر راجبا این موضوع فکر کنه چون دو دله

چه فکری اخه وقتی از اصل قضیه بی خبریم و فقط حرفای یه طرف و گوش کردیم و شاید اشتباه مشورت بدیم شاید طرف خودش اصل مقصر چون دلش پر انقد از اون کس بد میگه

💔من دختر روز ای تنهایی باهرعذاب تازه جنگیدم از غصه فردا نگو بامن که روز ای بدتراینم دیدم💔

فازت چیه؟😐

گفتم: اگر گفتی آن چیست که برای هر کسی واجب است، حتی واجب‏‌تر از نانِ شب؟ گفت: ایمان به خدا؟ امنیت نیست؟ سلامتی چی عزیزم؟ گفتم: یکی که آدم باهاش درددل کند! کسی که آدم را درک کند! همین...
2738

اتفاقا برا منم سئواله

الان دیدم یکی تایپک زده چند روز دیگه بچم بدنیا میاد

اسمشو چی بذارم؟!

یعنی میشه همچین چیزی؟!!

من هنوز باردار نشدم کلی اسم در نظر دارم😂😂😂🤣🤣

الهی و ربی من لی غیرک⁦❤️⁩

چه ربطی داره 

عقل که داره از  نظرات منطقی استفاده میکنه  

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

میخاد نظرات مختلف رو بشنوه تا شاید چیزایی که بهشون فکر نکرده و جوانبی که ندیده رو ببینه و تصمیم درست بگیره. ضمنا اینجا اومدن یه جور تخلیه روانی حساب میشه و ادم اروم تر میشه. در نتیجه بهترین تصمیم رو میگیره. بقول دوستمون شب میره تو بغلش😄

شاید میخواد نظرات مختلف رو راجع به مسئله بدونه

شاید صرفا جهت درد و دل میگه 

شایدم واقعا خام هست و نمی دونه باید چیکار کنه و خودشو گم کرده 

بدبین نباشیم

مردم گناه را نمی بینند ، مگر آنکه زنی مرتکب آن شود.....!
2706