2737
2734
عنوان

کیا دوستاش دوسش داره

66 بازدید | 10 پست

سلام یه سوال چیکار نیکنید پیش دوستاتون محبوبید ؟

چیکار می کنید تا به طرفتون جذب شن ؟

ارمی و کیدرامرم.،اگه دنبال فیلم کره ایید تو هر تاپیکی باشه بهتون کلی معرفی میکنم 🙂💜 کره لاور:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همینکه اذیتشون نمیکنم محبوبم🤗🤗🤗😂😂😂🐎🐎

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2728

من خیلی خوش انرژی ام همش در حال رقص و دیوونه بازیم خیلیم خون گرمم واسع همین من تو جمع رفیقام نیستم انگار سوت و کوره😂😂😂

قلبم رو بشکن؛اگه دوست داری هزار بار قلبمو بشکن،به هر حال قلبم مال تو بود که بشکنیش🍂

چون کاری نمیکنیم دوستیم 

سعی کن همیشه خود خودت باشی هرکسی خواست میمونه نخواستم که مهم نیست 

#پرسپولیس_زیباترین_عشق_جهان❤️                                     آغاز و ختم ماجرا لمس تماشای تو بود                                     دیگر فقط تصویر من در مردمک های تو بود                              ناشناس:🌱    https://harfeto.timefriend.net/16537800050671  

من خودمم پیششون😆

الان من خیلی سردرگمم  من عشق کی بودم؟؟؟    تو فیلماا شانسم نداریما     .... الان باید بگم:بنده عشق اول کامرانی و عشق دوم فرهاد هستم   که خدارحمتشون کنه        فیلم هم خیلی مسخره تموم شد     
2738

خب ادمه پایه ای باش

شوخی کن 

تو بحث هاشون شرکت کن  

چها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم/طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری/غلط می‌گفت خود را کشتم و درمان خود کردم
چون کاری نمیکنیم دوستیم  سعی کن همیشه خود خودت باشی هرکسی خواست میمونه نخواستم که مهم نیست&nbs ...

اره واقعا منم هرچی فکر کردم دیدم کاری نمیکنیم فقط دوستیم 

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.
اره واقعا منم هرچی فکر کردم دیدم کاری نمیکنیم فقط دوستیم 

واقعا من همیشه کنار دوستام خود خودمم هیچ فرقی با تنهایی هام نمیکنم

چون خانوادم هم نزدیکم نیستن وجودشون خیلی کمکم میکنه 

#پرسپولیس_زیباترین_عشق_جهان❤️                                     آغاز و ختم ماجرا لمس تماشای تو بود                                     دیگر فقط تصویر من در مردمک های تو بود                              ناشناس:🌱    https://harfeto.timefriend.net/16537800050671