2733
2739
عنوان

یه سوال داشتم فقط نخورین منو

| مشاهده متن کامل بحث + 2158 بازدید | 92 پست

ارع باید ۳۰ سانت باشع😐😐😐🤣🤣🤣

[[پسر گلم خوش اومدی به زندگیم😍..با اینکه یکم‌عجله داشتی و چند هفته زودتر به دنیا اومدی ولی بازم قدمت روی چشمام 😍❤من به قربونت برم پسر خوشگلم😍 ]]  کاربر چندبار ترکیده😹 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ی فوبیایی دارم .اینکه شوهر کنم بعد ازدواج بفهمم آلتش مشکل داره یا اصلا نعوظ نداره یا کوچیکه.واااا ...

وای دقیقا 😖😖😖

موندم قبل ازدواج از کجا بفهمیم سایزش چطوره؟؟؟

کاش کوچیکا خودشون شعور داشته باشن جلو نیان واسه ازدواج با کسی😑

پسرا اعتماد ب نفس کاذب دارن میگن ۱۸ یهو میبینی...🤣🤣🤣🤣

😄😄😄😄

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
2731
وای دقیقا 😖😖😖 موندم قبل ازدواج از کجا بفهمیم سایزش چطوره؟؟؟ کاش کوچیکا خودشون شعور داشته باشن ج ...

بابا نمیگن

پسرا کلن اعتماد ب نفس کاذب دارن فک میکنن چ هیکل و بر و رویی دارن😂 مگر اینکه یهو باد بیاد شلوارش بیفته پایین😂😐

من ی فوبیایی دارم .اینکه شوهر کنم بعد ازدواج بفهمم آلتش مشکل داره یا اصلا نعوظ نداره یا کوچیکه.واااا ...

دقیقا منم. دوستم عقد کرده بود بعدش تو دوران عقد دیده بود میگفت به اندازه هسته خرما بوده خیلی ناراحت بود ولی کاری نمیتونست بکنه

بعد طرف میگه متر نکردمش دوست عزیز😅

همونجا در دم وقت رو غنیمت بشمره خط کش بده دستش هدایتش کنه یه گوشه😄😄😄

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
2738
ن اصلا ایقدر سوالای خنده دارنکنید خوب این یهنی ایقدرسخته مث این میمونه طرف قدش کوتاه ولی زور نداره ن ...

اتفاقا یکی از دلیل ناباروری مردان همین کوچیک بودن الت هست از چون به حدی نمیرسه کع برسه به  که اسپرم به راحتی خودشو به رحم وبرسونه

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
دقیقا منم. دوستم عقد کرده بود بعدش تو دوران عقد دیده بود میگفت به اندازه هسته خرما بوده خیلی ناراحت ...

وای اره منم دوستام چنتاشون همین بودن طلاق گرفتن

هیچی پ باید بگم بکش پایین🤣😑

وای دقیقا 😖😖😖 موندم قبل ازدواج از کجا بفهمیم سایزش چطوره؟؟؟ کاش کوچیکا خودشون شعور داشته باشن ج ...

قبلا میگفتن به سایز کفششون دقت کنید ، مردایی که پای کشیده و بلند دارن .....نشون درازه ، اونایی که سایز کفششون کوچیکه بر عکس 

نمیدونم تا چه حد درسته چون جز شوهر خودم هیچ مردی رو ندیدم ، در مورد شوهر من درسته

بهترین راه اینه بری مشاوره اورلوژیست 

منا رسم داریم قبل از عقد  دختر و پسر رو با هم میفرستن پیش دکتر زنان و اورولوژیست برا مشاوره و معاینه تازه بعضی از اورلوژیست ها سکستراپ های خوبی هستن که خیلی خوب مشاوره میده

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2706