2733
2739
عنوان

میخام دلمه برگ مو با

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 52 پست
هوون دیگه رومون نمیشه .😊

کنار خونه ما یه باغ هس

پر درخت انگور 

ما هرسال ازشون اجازه میگیریم‌جمع میکنیم

البته خودمونم درخت انگور تو روستا داریم ولی خب این نردیکتره

حتی تووحیاط همینجا هم داریم ولی چون انگور عسگره برگاش زمخته

واقعا نمیدونستم کسی برگ انگور میخره

اخه فروشی هم نیس تو شهر ما برا همین ندیده بودم😂😂

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کنار خونه ما یه باغ هس پر درخت انگور  ما هرسال ازشون اجازه میگیریم‌جمع میکنیم البته خودمونم ...

ما که می‌خریم خیلی هم گرونه...

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
من اخه آنقدر تو خونه ام بازار نرفتم نمیدونم برگش اومده یا ن 

اخه من فک میکردم همه مثه خودمون تو خونشون درخت انگور دارن

ولی مثه اینکه فکر من استباه بوده

😂😂😂😂

وااای چ گرون پیش ما اولش ۳۰الان شده ۲۵

والا خواهرم میگفت من خودم از حیاط برادر شوهرم چیدم اونا یه دونه درخت دارن

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
دلمه رو .گاهی خام .گاهی پخته

وااای این همه مدت، مزش تغییرنمیکنه، من برگش رو برمیدارم

قانون جذب رو نمیدونم!ولی هروقت دخترسه ساله آقام امام حسین (ع)رو‌ صدامیزنمو بجون باباش قسمش میدم محاله دست رد به سینم بزنه 
2740

ما تو حیاطمون هست. دیروز برا اولین بار جاریم درست کرد خوردم. بدترین غذایی بود ک تو عمرم تست کردم بدتررررین

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰
کنار خونه ما یه باغ هس پر درخت انگور  ما هرسال ازشون اجازه میگیریم‌جمع میکنیم البته خودمونم ...

خوش به حالتون .😁

نه بابا ما می‌خریم .تازه انقدرم گرون میدن یا گاهی میایی میبینی بینش برگهای بیخوده که نگو .یعنی تو برگ مو هم فروشنده ها گناه برای خودشون میخرن .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
وااای این همه مدت، مزش تغییرنمیکنه، من برگش رو برمیدارم

نه اصلا .مثل روز اول عالی میمونه.

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
خوش به حالتون .😁 نه بابا ما می‌خریم .تازه انقدرم گرون میدن یا گاهی میایی میبینی بینش برگهای بیخوده ...

اخه چقد بیچارن برگ انگورو میفروشن 

بدینهمینطوری دیگ مگه چیه اخه

بی شرفا😐

از موزم گرونتره که😐

اخه چقد بیچارن برگ انگورو میفروشن  بدینهمینطوری دیگ مگه چیه اخه بی شرفا😐 از موزم گرونتره ...

اره  😁

2706