2737
2739

من یه جا دورکاری کار می کنم ماهیی 800 می ده. از 8 صبح تا 5 و نیم عصر. باید کارهای سایت را انجام بدم. 

هر روز هم یه بهانه می اره با این که خیلی وقت ها حتی شب ها هم کار می کنم ولی همش میگه کم کاری می کنید و فکر نمی کنید سایت خودتون هست و ... 

امروز دیگه اعصابم را خورد کرد، می خواستم ازتون نظر بخوام که بهش بگم دیگه نمی خوام باهاش کار کنم یا خیر؟

به راهنمایی تون نیاز دارم 

من کار ازاد ترجمه و برنامه نویسی انجام می دهم که میشه درامدم قبل ازا ین کار هم مشغول ان کار بودم

بگین چیکار کنم همین لحظه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه درآمدش رو لازم داری اول برو یه کار دیگه پیدا کن بعد ازین کار انصراف بده 

نی‌نی یار که نیستی حالا؟🙄🥴

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
2731

ترجمه که درامدش بهتره

اعصاب‌خردی هم نداره

من یک آتنا_آرتمیس هستم؛ اگر شما به‌لحاظ آرکی‌تایپ شخصیتی، هِرا (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور شوهر در زندگی) یا دیمیتر (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور فرزند) هستید، نکوهشم نکنید‌. به من توصیه به فرزندآوری و همسرداری نکنید. ما با هم متفاوتیم! آرتمیس‌ها، مستقل، عدالت‌خواه، جسور، قاطع و جدی هستند. برای آرتمیس «در خانه‌ ماندن» و ملکه‌ی خانه بودن، یک رنج ابدی‌ست. آتناها، هدف‌مند، بابرنامه، منطقی، جاه‌طلب و مدیر هستند. برای آتنا، حاشیه و حسادت‌های زنانه خسته‌کننده‌ست.   برای مبارزه با تاریکی شمشیر نمی‌کشم؛ چراغ برمی‌افروزم. مشغول‌الذِمه‌اید اگه توی تاپیک‌های کتاب و کتاب‌خوانی منشنم نکنید.  پی‌نوشت غیرمرتبط: خانم‌ها، سالاد شیرازی رو با سس مایونز درست نمی‌کنن. سالاد شیرازی آب‌غوره داره. اینکه گوجه و خیار و پیاز رو نگینی می‌کنید، باعث نمی‌شه سالادتون شیرازی باشه. آب‌غوره می‌خواد؛ آب‌غوره.  
اگه درآمدش رو لازم داری اول برو یه کار دیگه پیدا کن بعد ازین کار انصراف بده  نی‌نی یار که نیست ...

ببین درامد را لازم دارم ولی نمی تونم بگم بیکار می شم اگه ول کنم. چون کار ترجمه می کنم و ترجمه را حدود 2 تومن در ماه درمیارم اگه البته این کار را انجام ندم.

2738

برو ترجمه یکی بود تو سایت هم ترجمه می کرد هم تحقیق هم پاورپوینت خوب درآمد داشت ماهی 3 میلیون اینا درمیاورد.

کاش تو بودی توی سرنوشتم،کاش غم مهمان دائم خانه ی دلم نبود.کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من.
برو ترجمه یکی بود تو سایت هم ترجمه می کرد هم تحقیق هم پاورپوینت خوب درآمد داشت ماهی 3 میلیون اینا در ...

منم دقیقا همینه شاید هم بیشتر الان قیمت ها را بیشتر کردم ، یه ترجمه کردم 500 گرفتم

۸۰۰ خوبه اگه کار دیگه ای نداری من تابستونا دور کاری میکنم سه ماه یه تومن سرم منتم میزاره 🙃

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌                                                                                       
کار جدید پیدا کن و ازین کار که به اندازه زحمتت درامد نداره استعفا بده

ببین کار اصلیم ترجمه وبرنامه نویسی هست اون کار را دارم این کار را انجام دادم که درامد ثابت داشته باشه

منم دقیقا همینه شاید هم بیشتر الان قیمت ها را بیشتر کردم ، یه ترجمه کردم 500 گرفتم

خب برای خودت کار کن حوصله داری برای یکی کار کنی که قدر نمی دونه 

کاش تو بودی توی سرنوشتم،کاش غم مهمان دائم خانه ی دلم نبود.کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من.
2706