2737
2734
عنوان

دردناک ترین لحظه زندگی یه دختر

| مشاهده متن کامل بحث + 406 بازدید | 26 پست

عزیزم پدرت الان به محبتتون نیاز داره و البته تا میتونی سمت فلج بدنش رو مالش بده 

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!
همون سوره که تو نمازه منظورشه،الحمد الله رب العالمین اولشه

اگه بلد بودم که نمیگفتم😐💔

الان اولشو گفتی یادم نمیاد خا

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا شفا بده عزیزم نگران نباش با فیزیوتراپی خیلی بهتر میشن

فیزیوتراپ میریم پاش داره خوب میشه حرف نمیزنه

عضو گروه بنفش💜 مانکن های زیبا وزن اولیه ۷۴ وزن هدف ۶۰ تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۲.۲.۲۶
اگه بلد بودم که نمیگفتم😐💔 الان اولشو گفتی یادم نمیاد خا

هرچی میتونین بگین ذکر خیرببینی

2728
عزیزم پدرت الان به محبتتون نیاز داره و البته تا میتونی سمت فلج بدنش رو مالش بده 

سمت فلجش داره خوب میشه خداروشکر روبه بهبودیه نگران حرف نزدنشم

بد بخت ترین دختر میدونی کیه اونی که مامانش. شیمی درمانی میکنه همون موقع باباش  تصادف خیلی بدی م ...

الهی فداتشم واقعا میدونم دردت چیه با دل شکستم دعامیکنم براتون

2740
سمت فلجش داره خوب میشه خداروشکر روبه بهبودیه نگران حرف نزدنشم

خدارو شکر، الحمدالله

عزیزم شاید خنده دار به نظر برسه اما چیزهایی که برای به حرف اومدن بچه ها مفیده ان شالله برای ایشون هم مفیده مثل تخم کبوتر و بلدرچین، راستی زبون گوسفند هم فکر کنم خوبه، بهشون هم امید بدید و بگید هر جوری که باشه دوستش دارید هر چند دلتون برای صداش تنگ شده. به قول معروف زبون بریز براش.

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!