2726
عنوان

دردناک ترین لحظه زندگی یه دختر

406 بازدید | 26 پست

وقتی که باباش مریض باشه بابام بچه ها سکته کرده یه سمت بدنش لمسه نمیتونه حرف بزنه بچه ها بازبون روضه ودلای پاکتون هرچندتا میتوتین شده ۱ دونه حمد بخونین شفاپیداکنه مام برگردیم به زندگی سابقمون

عضو گروه بنفش💜 مانکن های زیبا وزن اولیه ۷۴ وزن هدف ۶۰ تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۲.۲.۲۶

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا شفاشون بده

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
2728

خدا شفا بده عزیزم نگران نباش با فیزیوتراپی خیلی بهتر میشن

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

عزیزم متاسفم🥺

برای پدرتون ۵ تا توحید میخونم

( در حد بضاعت علمی خودم مشاوره میدم خواستید درخواست بدید در خدمتم)🥰    انسان تنها موجودیست که برای انسان شدن به آموزش نیاز داره..من یک آگاهی جو هستم 🙂💭🌱 برای خوشبخت شدن باید خودآگاه شد 💜..عضویتم سال ۹۶ هست کاربر قدیمی ام🥰❤️

انشالله سلامتشون رو بدست بیارند🌷

امید به خدا باشه قطعا  بهترین هارو میده بهت .

#پرسپولیس_زیباترین_عشق_جهان❤️                                     آغاز و ختم ماجرا لمس تماشای تو بود                                     دیگر فقط تصویر من در مردمک های تو بود                              ناشناس:🌱    https://harfeto.timefriend.net/16537800050671  

خوندم گلم الهی ب حق این ماه ک حالشون معجزه بشه خوب بشه

سخت ترین لحظه لحظه ایی ک زندگی ی دختر جلو چشای معصوم پدرش خراب داره میشه ...خونواده همه راضین ولی پدر...میسوزه ...واس دل پدرمم ک شده واس امضام دعا کنید راحت بشم..

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6440438/دخترا-بیاید-امروز-بشید-خاهرکوچیکتر-بزرگتر-بهارتوناحتیاج-دارم?postId=189711183

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 

بد بخت ترین دختر میدونی کیه اونی که مامانش. شیمی درمانی میکنه همون موقع باباش  تصادف خیلی بدی میکنه ‌ . و هر دوتاشون دکترا جوابشون کردن ‌ . خودش میشه مرد خونه و باید با همه چی کنار بیار اونم تو ۲۰ سالگی

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 
2706