2733
2739
عنوان

راه حل چاقی 😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1330 بازدید | 154 پست
برای اینکه هدف بیاد باید پول بدیم ☹️☹️

در ضمن هدف زیاد مهم نیست هدف فقط یه عدد بالاتر میده که شما میتونی اون عددو تو ذهنت بالاتر ببری و هر روز بالاتر از اون عدد ثابت نگه داشتن کالری مصرف کنی 

اینو که خوندی یه صلوات واسه حاجت رواییم و سلامتی خوانوادم بفرست لطفا❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر کدوم میخوای بزن نهار صبحانه میان وعده مهم نیست همه رو جمه میبنده تقسیم کردن که بتونی راحت برنامه ...

عزیزم برای من هدف نمیاد

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
2731

قد و وزنتو وارد کردی ؟

برو صفحه قبل تر بجای اکانت شما به پایان رسیده باید یه عدد باشه 

اون دویتمون هم درستش کرد

من وزنم ۴۰ کیلوئه بخام بشم ۵۵ چقد کالری باید مصرف کنم؟ هر برنامه ای یچیزی میاره

اره من همرو امتحان کردم از همه بهتر کرفسه تو کرفس وارد کن 

بشقاب و بقیه کالری هارو زیاد حساب میکنه بنظرم مثلا یر کاکائو خورده بودم ۲۰۹ کالری داره خودش تو قوطی زده بود رفتم برنامه یادم نیست کدوم برنامه بود کالری یه لیوانو زد ۷۰۰ تااا

در ضمن هدف زیاد مهم نیست هدف فقط یه عدد بالاتر میده که شما میتونی اون عددو تو ذهنت بالاتر ببری و هر ...

پس من الان فقط هرچی خوردم ثبت کنم فقط از کجا بفهمم روزانه چقد. باید کالری مصرف کنم این نموداره باید پر بشه؟؟؟ چون برام خط نداره

یه روزی بالاخره خدا منم میبینه😓🥺
عزیزم برای من هدف نمیاد

نمیدونم چرا مال شما اینجوریه منم چون وارد کردم دیگه واسم نمیاد مال من رایگان بود خودت برو یکن با برنامه کار کن شاید پیدا کردی 

هدف نیوند هم اشکال نداره خودت از اون عددی ک بهت داده بالاتر بخور باید ۲۰۰ تا ۳۰۰ بیشتر بخوری از اون کمتر فایده نداره

2738
اره من همرو امتحان کردم از همه بهتر کرفسه تو کرفس وارد کن  بشقاب و بقیه کالری هارو زیاد حساب م ...

خب اون عددی که میده باید از اون بالاتر کالری مصرف کنیم؟ خب من ک نمیدونم واسه پونزده کیلو چاق شدن دقیقا باید چقد کالری مصرف کنم

💜  تورک 💜
الان من زدم پولی بود که شانس منه😢

عه پس ولش کن

عزیزم قد و وزنتو وارد کردی ؟ بهت عدد داد؟ اگه عدد داد لطفا بهم بگو اون عدد و تا بهت بگم چقدر بخوری تا چاق شی

پس من الان فقط هرچی خوردم ثبت کنم فقط از کجا بفهمم روزانه چقد. باید کالری مصرف کنم این نموداره باید ...

ن اول باید درستش کنی

قد و وزنتو وارد کن باید بهت یه عدد بده وگرن فایده نداره

خب اون عددی که میده باید از اون بالاتر کالری مصرف کنیم؟ خب من ک نمیدونم واسه پونزده کیلو چاق شدن دقی ...

مثلا ۱۹۱۰ عدد داده برنامه خب؟

شما واسه چاق شدن باید ۲۱۰۰ کالری بخورین از اون کمتر خیلی کمتر نتیجه میده بیشتر هم بیشتر وزن میگیری و زودتر نتیجه میده هر روز اگه بخوری بسته به نیزان کالری که دریافت کردی وزن میگیری هر چی بیشتر مثلا بالای ۲۱۰۰ وزن بیشتر کمتر هم کمتر تااا به نتیجه دلخواهت برسی

مثلا ۱۹۱۰ عدد داده برنامه خب؟ شما واسه چاق شدن باید ۲۱۰۰ کالری بخورین از اون کمتر خیلی کمتر نتیجه م ...

عدد به من نداد دوباره برنامه رو حذف کنم نصب کنم بنظرتون؟؟؟

یه روزی بالاخره خدا منم میبینه😓🥺
2706