2737
2734

سلام میشه از علایمتون بگید که چه علایمی داشتید که متوجه شدید. من خودم دو هفته به پری متوجه شدم باردارم. زیر دلم درد گرفته بود.‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من بی بی چک گذاشتم قبل از موعد یه خط خیلی کمرنگ افتاد

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

من ۴روز قبل از موعد فهمیدم

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگیتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
2738
من هفته دیگه موعدمه دیشب لکه بینی داشتم خیلی کم ولی دیگه تا الان چیزی ندیدم ممکنه لک لانه گزینی باشه

لک لانه‌گزینی رنگش مثل لک پری نیست. صورتی است. ان شاالله که بارداری عزیزم😍😍

2706