2737
2739
عنوان

امسال مدارس حضوریه با این حجم واکسن نه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1225 بازدید | 112 پست

تا کی میخوای مجازی باشه؟ ملت که همه جا میرن جشن و مهمانی میرن مسافرت میرن خوش گذرونی و دور همی میرن. وقت درس و مدرسه بشه همه اعتراص میکنن. اولا کودکان که واکسن ندارن. که بخوان بزنن. دوما الان تمام اساتید و معلم ها رو قراره تا قبل از مهر واکسینه کنن وقتی اونها واکسینه بشن خطر تا حدود خیلی زیادی خطر رفع میشه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
آره   آموزش پرورش مثل اینکه گفته اگ گرفتن مردن هم هزینه کفن و دفن دانش آموز رو میده !!!خیلی خی ...

چرا بی اطلاع حرف میزنی هیچ کشوری زیر۱۶ سال رو واکسن نمیزنه چون وقتی ۷۰ درصد بزنن کلا دیگه ویروسی نیست که بخاد منتقل بشه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
افسردگی بگیرن بهتره یا کرونا ؟ دختر خاله من پری شب به خاطر کرونا اونم امتحانات که حضوری هستن فوت شد ...

واقعا منم دوست ندارم بفرستم

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
نه منظورم اينه واكسيناسيون ك انجام شد برن اخه مادرا عادت كردن تنبليشون مياد بچه ها برن مدرسه

به بچه ها واکسن نمیزنن.

در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی/ کاش یارب که نیفتد به کسی کار کسی/
سخنگوی کرونا گفته بازه

اونا چرت و پرت زیاد میگن. اهمیت نده‌. 

هیچی معلوم نیست از اینده. فقط باید پیش بره ببینیم چی میشه.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
2740
هنوز واکسن برای زیر ۱۸ ساله ها تست نشده. فقط بالای ۱۸ سال.

خوب پس منم نمیزنم😂باز حضوری بشه 

بهتره 

ولی من یه جا خوندم  اوایل شهریور به محصل ها واکسن میزنن

...هر چه آمد به سرم باز گویم «گـذرد»... وای از این عمر كه با میگذرد، میگذرد...
تا کی میخوای مجازی باشه؟ ملت که همه جا میرن جشن و مهمانی میرن مسافرت میرن خوش گذرونی و دور همی میرن. ...

نمی دونم تا کی 

ولی  خدایی ترس داره

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

امیدوارم بشه واقعا

بعد نگران واکسن نزدن بچه ها نباشید

چون زیر ۱۸ سال اصلا مرگ و میرش نزدیک به صفره و به شدت پایینه تموم این بدبختی ها و مرگ و میر و شرایط حاد برای بزرگسالانه و همچنین وقتی بالای ۱۸ سال همه واکسن بزنن یه جورایی میشه کل جامعه و دیگه هیییچ خطری نداره کرونا و میشه گفت به پایان رسیده،واقعا از ته دل دوست دارم حضوری شه

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
افسردگی بگیرن بهتره یا کرونا ؟ دختر خاله من پری شب به خاطر کرونا اونم امتحانات که حضوری هستن فوت شد ...

بعد اينكه كلا فكر نكنم ١٥ سال ب پايين رو بزنن من جاي دولتيا باشم ٨٠ سال ب بالا رو نميزنم واقعا واكسن حروم كردنه جوانها مهمترن

٨٠ سال ب بالا خودش قاچاقي زنده س 

تورو خداااااااا لايك نكنين

واقعا؟ چند ساله بود؟ آخیییی

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
اونا چرت و پرت زیاد میگن. اهمیت نده‌.  هیچی معلوم نیست از اینده. فقط باید پیش بره ببینیم چی می ...

وقتی نهم و دوازدهم و حضوری گردن پس زورشون می رسه

2706