2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لرم عزیزم یاسوجیم

بسیار عالی

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )

به نظرمن خوبن 

ترجمه آیة الکرسی  خداست كه معبودى جز او نيست؛ زنده و برپادارنده است؛ نه خوابى سبک او را فرو مى‌گيرد و نه خوابى گران؛ آنچه در آسمان‌ها و آنچه در زمين است، از آنِ اوست. كيست آن كس كه جز به اذن او در پيشگاهش شفاعت كند؟آنچه در پيش روى آنان و آنچه در پشتسرشان است مى‌داند .و به چيزى از علم او، جز به آنچه بخواهد، احاطه نمى‌يابند.كرسى او آسمانها و زمين را در بر گرفته، و نگهدارى آنها بر او دشوار نيست، و اوست والاى بزرگ.....پس بهش اعتماد کن، بسپر به خودش...میشه برا خوشبختیم صلوات بفرستین❤ جان من است او (🌙my mah)
2731
خیلی خسیس هستند

ببین اینکه خسیس هستن رو من قبول دارم ولی نه برای خانواده خودشون یعنی فقط به فکر خرج کردن برای زن و بچه خودشون هستن

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

خانواده وفامیلای همسره من یزدی هستن خسیس نیستد ولی به شدت هوش اقتصادی دارن وهمشون پولدارن 

اگ وصلتشون ازجنس خودشون باشه یعنی یزدی بایزدی سازشون بیشترو به مراتب پیشرت اقتصادیشون هم بیشتره

@notoriosbig     بیا راهنمایی کن😅

کلیتشو میگم دیگه همه مدل آدم هست دیگه خودم زیاد شبیه یزدی ها نیسم 😄

مرد های یزدی خیلی کاری ان و اهل زن و زندگی وفا دارن یکم سخت گیرن مذهبی بودن به مرور زمان این بعدشون داره کم تر میشه با اینکه میگن خسیسن هم مخالفم فکر اقتصادی دارن توی جوونی اکثرشون بار و بندیل خودشونو بستن

❤️#
کلیتشو میگم دیگه همه مدل آدم هست دیگه خودم زیاد شبیه یزدی ها نیسم 😄 مرد های یزدی خیلی کاری ان و اه ...

جالبه همه میگن خسیس ولی خودشون قبول ندارن😝 

@گوجه۱۴۰۰ بیا بخون

منو ریپ کردی اعلانش واسه اسی نمیره

این کاربری واگذاری  شده  به  حسین GKخریداری کردم  از  صاحبش☺
2738

😐😐باور کنین به شهر نیست 

لایک یعنی  👉                                                               ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                 ✌🧚‍♀️  «سن نواخدان منیم نفسیم اولدون»   🧚‍♀️✌                               
من یبار تو قطار به یه پسر یزدی آشنا شدم خیلی خوب بود😂

لامصب فرصتاروازدست نمیدی😄😄😄

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
2706