2737
2739
عنوان

پروفایلش🙄

852 بازدید | 30 پست

من دیشب پروفایل عوض کردم و عکس خودمو گذاشتم چن دقیقه بعدش دوس پسر سابقمم پروفایل عوض کرد و عکس خودشو گذاشت😏

اینم بگم ک خودش رابطمونو کات کرد و من هنوز دوسش دارم و چن روز پیش بهم زنگ و پیام داده بود حرفای معمولی میزد..۳ ماهه کات کردیم

ینی چی ب نظرتون این کاراش🙄؟

اینم بگم پسر خوبیه واقعا ینی آدم درستیه

:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به نطرم کارش هیچ معنی خاصی ندارع  

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

کات میکنین چرا شمارشو پاک نمیکنین

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2738

خاس بگ فک نکنی فقد خودت خوش عکسی😃🤣

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
واقعا؟چ جالب

بله

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
چ دوری آخه میدونم این مدت با کسی نبوده خبر دارم

از کجا مطمئنی اخه🤔مطمئن باش همون موقع هم ک با تو بوده با چند نفر دگ هم بوده😂پسرا همینن

کارش هم معنی خاصی نداشته ب نظرم  

سعی کن فراموشش کنی😉

از الان این کاربری دست من است ! تاپیک های قبلی مربوط به من نیست
2706