2737
2734
عنوان

دارم آتیش میگیرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 381 بازدید | 32 پست
در مرحله جدایی هستم اگه بدونی من چقدر حمایت کردم ازش

من چی بگم خواهر...ک حقوق من خرج زندگی میشد و ایشون میفرستاد برای مادر و برادرای بسکارش...منم کاریش نداشتم...چی بگم ک تا ی چیزی میخرید سریع نصفشو حساب میکردم ک تو فشار نباشه...یه ریال هم به من نمی‌داد...برای مادرش انگشتر خریدم....فراتر ازحمایت جوابمم این شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشکر ۲۳ سالته سنت کمه...

درست ولی هزارتا مریضی والا گرفتم دستم همش میلرزه

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
2728
2738
ولی ببین قدیمی ها راست گفتن کبوتر با کبوتر باز با باز

فکر کردم شخصیت داره..‌‌کاش منم مثل دخترهای دیگه پول و خونه و ماشین برام مهم بود.‌‌‌...کاش بهش میگفتم نه....

اون پایین‌تر از من بود و خواست ک من و پایین‌تر بکشه

عقد مگه نبودی باهاش البته ببخشید فضولی میکنم

خواهش میکنم خواهر این چه حرفیه...عقد بودم خواهر و ی حرفایی شنیدم ازش...چیزایی هم دیدم ...مثل عکس دختر تو لبتابش....ولی از آبروم ترسیدم از طلاق ترسیدم ....کاااااس همون موقع تموم میکردم

خواهش میکنم خواهر این چه حرفیه...عقد بودم خواهر و ی حرفایی شنیدم ازش...چیزایی هم دیدم ...مثل عکس دخت ...

همین دیگه ترس از آبرو زنان رو بیچاره می‌کنه ولی اشکال نداره عزیزم ان شالله انتخاب بعدی رو با منطق بیشتر انجام بدی انشالله خوشبخت بشی

همین دیگه ترس از آبرو زنان رو بیچاره می‌کنه ولی اشکال نداره عزیزم ان شالله انتخاب بعدی رو با منطق بی ...

دیگه غلط میکنم ب ازدواج حتی فکر کنم....سنگم بالاس ۲۷ سالمه...خداروشکر معلمم و مشکل مالی نخواهم نداشت...

الکی الکی مطلقه دارم میشم

دیگه غلط میکنم ب ازدواج حتی فکر کنم....سنگم بالاس ۲۷ سالمه...خداروشکر معلمم و مشکل مالی نخواهم نداشت ...

بابا سنی نداری که آخه مطلقه چیه برو خدارو شکر کن از دست یه مرد بد راحت میشی در ثانی نگران نباش کلا در ایران خانم معلم ها خواستار زیاد دارند خدا بزرگه هیچ کس از آینده خبر نداره که

بابا سنی نداری که آخه مطلقه چیه برو خدارو شکر کن از دست یه مرد بد راحت میشی در ثانی نگران نباش کلا د ...

بخدا جرات ندارم دیگه کسی و ببینم اونقدر حالم بده...

موندم ب کدوم دردم فکر ‌کنم.....طلاقم...ادیت کردن‌اش ک تو دادگاه دوسال میکشونمت...حرف مردم‌‌‌‌‌...شکایت هایی که از پدر ومادرم کرده...دروغاش

2706